МастерШеф 13 сезон 7 випуск від 23.03.2024: хто покинув шоу – “Має сам вирішити, продовжувати чи ні”

Хто покинув "МастерШеф-13" вже відомо. Ознайомтеся з нашим матеріалом, щоб дізнатися, хто в цей раз вимушений піти назавжди з кулінарного проєкту.

Хто покинув “МастерШеф-13” вже відомо. На цей раз з шоу нікого не попросили. Абсолютно всі учасники впоралися з завданнями достойно, але це також означає, що імовірно в наступних випусках, з шоу доведеться піти одразу декільком.

Хто покинув МастерШеф-13

Перше випробування 7 випуску було повністю командним. Однак не таким, як завжди, адже судді не дістали кольорові фартухи. На цей раз вони намагалися змусити аматорів забути про дружбу та почати об’єктивно оцінювати суперників.

Для цього всього лиш треба було перемістити капітанів до окремої кімнати, а на екрани вивести виключно руки кухарів, які виконують процеси. Таким чином, капітани не розуміли, де їхня команда, а де команда суперників.

Хто покинув МастерШеф-13

Примітно, що в коментарях підписники дуже підтримували Геворга, а також ділилися думкою про те, що він може прийняти будь-яке рішення, і воно буде правильним. Також чоловік отримав компліменти за свої реакції та достойну поведінку.

Звичайно, Георг прийняв рішення залишитися в шоу та боротися за перемогу, адже учасник пройшов дуже непростий шлях, наповнений труднощами.

Нагадуємо, що минулого року 12-й сезон кулінарного шоу називали дуже слабким. І це попри те, що він знімався у абсолютно нових умовах для команди. Так, 2022-го трансляція шоу була призупинена через відсутність спонсорів, а також події в країні. Врешті-решт, через півроку вдалося влаштувати перезапуск.

Вже нові серії команди знімала в умовах відключення світла та тривог. Тим не менш, вдалося впоратися і поставити що абсолютно нові колеса. Хоча і знаходилася велика кількість глядачів, яка була дуже не задоволена проблемами з мовленням учасників, нецензурною лексикою, а також слабкими вміннями. Втім, цього року учасники не піддаються такий сильні критиці і в мережі вже можна знайти відгуки, в яких глядачі діляться своєю думкою, що цей сезон набагато сильніший за попередні.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.