“Зараз перехідний вік. Це непростий період для батьків”: Ані Лорак вперше розповіла про проблеми з дочкою

Знаменита російська співачка Ані Лорак прокоментувала поведінку та проблеми своєї дочки Софії, і розповіла, що відбувається з нею насправді.

Знаменита російська співачка Ані Лорак стала матір’ю лише раз. 12 років тому у її житті з’явилася прекрасна дівчинка Софія, яка народилася у стосунках з турком Муратом Налчаджиоглу. Незабаром пара прийняла рішення розійтися, а маленька дівчинка залишилася жити з мамою. Більше двох років дитина не могла бачитися з батьком через його проблеми з документами. Мурат дізнавався, що робив усе можливе, аби все ж таки мати можливість побачити Софію вживу.

Ані Лорак вперше розповіла про єдину дочку Софію Налчаджиоглу

Мурат Налчаджиоглу з дочкою Соней
Ані Лорак вперше розповіла про єдину дочку Софію

Однак зараз у батька та доньки дуже хороші стосунки. Вони бачаться регулярно, Софія літає до тата у Туреччину. Він тим часом намагається налагодити особисте життя і після розлучення проводить час з новою пасією, з якою вже познайомив дочку.

Матір дівчинки також активно намагається знайти щастя у коханні і зустрічається з іспанським тренером з йоги. В цілому, складається враження, що життя налагоджується. Однак нещодавно Ані Лорак дала ексклюзивний коментар, в якому зізналася, що насправді для Софії дуже непростий період, адже в неї перехідний вік.

“У неї зараз перехідний вік. Якщо у когось є діти такого віку, ви мене розумієте. Це непростий період для батьків”, – заявила співачка.

Незважаючи на складнощі, Ані у всьому підтримує спадкоємницю. Навіть обранець артистки Ісаак Віджрак робить все, щоб Софії було комфортно. До речі, не виключено, що у майбутньому співачка та тренер офіційно стануть однією родиною.

Співачка поділилася сподіванням на рахунок того, що все ж таки її стосунки стануть офіційними, а вона зможе зіграти тихе сімейне свято. Лорак на цей раз планує відмовитися від пишного банкету.

Тим часом її колишній чоловік Мурат проходить через процес розлучення з дружиною Лілією Реус, з якою побрався не так давно — минулого літа.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.