Мішель Андраде розповіла, ким працює її бойфренд та чи дає гроші на творчість: “Хочу відчути самостійність”

Співачка поділилася новою інформацією про свого обранця та розповіла, як вони познайомилися. Виявляться, коханню артистки посприяла її ненька.

Популярна українська виконавиця Мішель Андраде зовсім недавно покинула продюсерський цент Потапа та почала самостійно будувати свою творчу кар’єру. Крім того, дівчина зустріла кохання. Особистість бойфренда артистка не розкриває, проте для проєкту “Вихідний 2.0” прочинила завісу таємничого особистого життя.

Виявляється, знайти жіноче щастя виконавиці допомогла мама Світлана. Вона познайомила доньку з загадковим кавалером, після цього й почалася їхня історія кохання. Наразі, він є підтримкою та опорою для молодої співачки. Вона цінує його думку.

“Вона нічого не казала, а просто нас познайомила і “далі робіть все, що заманеться”. Я думаю, що в неї була задумка… Я мамі дуже сильно довіряю”, – розповіла виконавиця.

Мішель Андраде розповіла, чим займається обранець
Мішель Андраде розповіла, чим займається обранець

Андраде зізналась, що її обранець працює у банківській сфері. Проте, попри свою серйозну професію, він досить креативна людина. Саме тому, пара навчилася гарно ладнати, їх пов’язує жага до креативу. Крім того, практичність коханої людини допомагає у повсякденному житті. За словами дівчини, її бойфренд без зайвих турбот може організувати зустріч з друзями та продумати все до найменших дрібниць.

“Він не з творчої сфери. Банківська справа. Насправді, це дуже круто, коли ти творча людина і у тебе є дівчина або хлопець достатньо творчий, але у нього робота інша”, – розмірковує Мішель.

Мішель Андраде розповіла, чим займається обранець
Мішель Андраде розповіла, чим займається обранець

Також, під час розмові, було поставлене гостре питання про гроші. Чи допомагає обранець молодій виконавиці? Особливо, коли вона відмовилася від підтримки продюсерів, не виключено, що артистці бракує коштів на професійний розвиток. Проте, Мішель запевняє, хоча чоловік й пропонує допомогу, вона свідомо відмовляється. Андраде хоче відчути самостійність та вирішувати всі негаразди виключно зі своєю професійною командою.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.