“Ідеальна пара – це так прісно”: MamaRika вперше заговорила про кризу у сімейному житті з чоловіком

Знаменита українська співачка MamaRika вперше дала інтерв'ю, в якому розповіла про те, через які кризи та проблеми вона проходила разом з чоловіком Сергієм Середою.

За шляхом колись популярної Еріки слідкувала уся Україна, і вона також стала свідком її перших любовних стосунків з колегою. Їхній роман зі Стасом Шурінсом наробив чимало шуму, і навіть став своєрідним піаром для програми і самих виконавців.

Пара не залишилася разом, а як пізніше з’ясувалося, можливо взагалі лише зіграла любов на екрані, так як шоу вимагало певної перчинки та складової реаліті-характеру.

Втім, особисте життя обидвох налагодилося. Зокрема Еріка вийшла заміж за музиканта Сергія Середу. Зірки побралися, а згодом стали батьками.

MamaRika про проблеми з чоловіком

MamaRika та Сергій Середа
MamaRika та Сергій Середа

Народжувала пара в Адонісі, і дала життя прекрасному хлопчику. Співачка активно веде особистий блог соціальній мережі Instagram, тому він також приносить їй як популярність, так і стабільний дохід. Втім, у блозі вона часто розповідає про проблеми особистісного характеру, особливо, якщо мова заходить про кризи в стосунках.

І тим не менш, нещодавно і на телебаченні прозвучало її зізнання про те, що і в них на все ідеально.

“У нас нещодавно була четверта річниця весілля. 5 років він мене “морозив” і 4 роки ми одружені – 9 років виходить ми разом. Це такий великий термін. І ми багато через що пройшли: і кризи були, і зараз підхитує. Це великий шлях і велика робота. Ідеальна пара – це так прісно, душно… Ми живі люди: сваримося, бувають конфлікти, діалоги і ми це не приховуємо. Потім всі пишуть, що ми крейзі”, – зізналася MamaRika в “Weekend Show”.

Також артистка порадила іншим парам не забувати про те, що усі навколо живі люди, і кожному партнеру необхідна підтримка та перерва. Але так само інколи необхідно дати сувору мотивацію, яка змусить людину прокинутися та почати рухатися вперед.

На даний момент у молодих людей все добре, хоча MamaRika і зізналася, що нещодавно Сергій мав серйозні проблеми і сильно переживав. Парі вдалося подолати цей період і вони вийшли на новий етап.

spot_img

Схожі статті

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.