Розлучення з Оленою Войченко не обійшлося без гучних скандалів, але розставання з наступною обраницею Христиною Горняк Володимир Остапчук намагався провести більш екологічно. Тривалий час публіка не знала про те, що пара вже розійшлася. Але це стало очевидно, коли в компанії зірки засвітилася нова красуня Катерина Полтавська.
Володимир Остапчук розповів про свою нову дружину Катерину Полтавську
![Катерина Полтавська розповіла про Новий рік на Мальдівах з Остапчуком](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/12/mycollages-2023-12-18t082857.353.jpg)
Публіка одразу зрозуміла, що їх пов’язують любовні стосунки. Саме так і стало зрозуміло, що насправді Володимир розійшовся з Христиною і знову одружився. Полтавська набагато молодша за свого обранця, втім, у багатьох питаннях набагато успішніше за своїх попередниць.
Вона активно займається бізнесом, стало продюсер кою, а також веде особистий блог в соціальній мережі Instagram, який приносить їй чималі доходи. При цьому Катерина володіє надзвичайно почуттям гумору, що фанати Володимира одразу ж помітили, так як сам Остапчук також доволі любить гумор і іноді може гостренько відповісти своїм хейтерам.
![Христина Горняк знову згадала Остапчука та спільне нерозділене майно](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/10/mycollages-49-e1696866679822.jpg)
Також необхідно відзначити, що Катерина Полтавська неодноразово відповідала на питання, щодо того, чи була вона коханкою телеведучого. Так як публіка досі не змогла встановити, коли Володимир прийняв рішення розійтися з Христиною, і зійшовся з Катериною, адже все відбулося настільки швидко, що неможливо повірити, ніби це не відбувалося одночасно.
Втім, Полтавська неодноразово відповідала, що коханкою не була, а також заявила, що не поважає таку поведінку. Христина Горняк вже у своїх публікаціях натякала на те, що все ж таки Володимир Остапчук її зрадив. При цьому до цього висновку вона нібито прийшла не одразу, а коли дізналася, коли в молодих людей було святкування річниці.