Неочікувана пара: у Володимира Остапчука нова дружина – блогерка і бізнесменша Катерина Полтавська

За останні 15 років Володимир Остапчук майже не був самотнім. У його житті завжди була кохана жінка, хоч цю роль і займали різні особистості.

Розлучення з Оленою Войченко не обійшлося без гучних скандалів, але розставання з наступною обраницею Христиною Горняк Володимир Остапчук намагався провести більш екологічно. Тривалий час публіка не знала про те, що пара вже розійшлася. Але це стало очевидно, коли в компанії зірки засвітилася нова красуня Катерина Полтавська.

Володимир Остапчук розповів про свою нову дружину Катерину Полтавську

Катерина Полтавська розповіла про Новий рік на Мальдівах з Остапчуком
Володимир Остапчук розповів про свою нову дружину Катерину Полтавську

Публіка одразу зрозуміла, що їх пов’язують любовні стосунки. Саме так і стало зрозуміло, що насправді Володимир розійшовся з Христиною і знову одружився. Полтавська набагато молодша за свого обранця, втім, у багатьох питаннях набагато успішніше за своїх попередниць.

Вона активно займається бізнесом, стало продюсер кою, а також веде особистий блог в соціальній мережі Instagram, який приносить їй чималі доходи. При цьому Катерина володіє надзвичайно почуттям гумору, що фанати Володимира одразу ж помітили, так як сам Остапчук також доволі любить гумор і іноді може гостренько відповісти своїм хейтерам.

Христина Горняк знову згадала Остапчука та спільне нерозділене майно
Володимир Остапчук розповів про свою нову дружину Катерину Полтавську

Також необхідно відзначити, що Катерина Полтавська неодноразово відповідала на питання, щодо того, чи була вона коханкою телеведучого. Так як публіка досі не змогла встановити, коли Володимир прийняв рішення розійтися з Христиною, і зійшовся з Катериною, адже все відбулося настільки швидко, що неможливо повірити, ніби це не відбувалося одночасно.

Втім, Полтавська неодноразово відповідала, що коханкою не була, а також заявила, що не поважає таку поведінку. Христина Горняк вже у своїх публікаціях натякала на те, що все ж таки Володимир Остапчук її зрадив. При цьому до цього висновку вона нібито прийшла не одразу, а коли дізналася, коли в молодих людей було святкування річниці.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.