Зірка “МастерШеф” Оля Мартиновська вперше розповіла про нові стосунки та розсекретила ім’я обранця

Знаменита українська кулінар, а також суддя популярного телевізійного проєкту Ольга Мартиновська вперше розповіла про свого нового обранця. Це не Володимир Ярославський.

Декілька місяців тому Ольга Мартиновська дала ексклюзивне інтерв’ю, в якому вперше розповіла про те, що в її житті нарешті з’явилася кохана людина. Однак, називати ім’я чоловіка вона відмовилася, обмежившись зізнанням про те, що він її колега і також займається ресторанним бізнесом.

Звичайно, журналіст запідозрив, що мова може йти про Володимира Ярославського, але помилилася. Ольга підкреслила, що це не її друг і зізналася, що взагалі не розглядає Володимира як любовний інтерес хоча б тому, що він не відповідає її певним вимогам. Мовляв, вона висока, а Ярославський навіть не може підняти її на руки.

Ольга Мартиновська розсекретила нового коханого

Оля Мартиновська показала свого колишнього чоловіка
 Ольга Мартиновська розсекретила нового коханого

Також Ольга зізналася, що познайомилася з ним через власну публікацію. Раніше ми писали про те, що цією людиною імовірніше за все є ресторатор Руслан Шибаєв, і це виявилося правдою.

Нещодавно Ольга Мартиновська підтвердила, що дійсно мова саме про нього. Це зізнання прозвучало в її новому інтерв’ю.

Ольга Мартиновська вперше показала нового коханого

“Я не спеціально приховую. У нього свої сімейні обставини. Я з повагою ставлюся до нього, його дітей і партнера, з яким він прожив більшу частину життя. Важливо, щоб з усіх боків все владналося, ніхто не був скривджений і душевно поранений. Так і не завжди хочеться великої публічності у особистих питаннях”

Також Ольга зізналася, що вже познайомила коханого зі своєю дочкою Вірою, але на даний момент їхні стосунки не складаються таким чином, як хотілося б зірковій мамі. Тим не менш, вона проявляє терпіння та дає можливість обидвом знайти спільну мову.

Зірка відмітила, що на даний момент вони не афішують свої стосунки здебільшого через минулу родину Руслана. Кухар ставиться з повагою до його сімейної ситуації та питаннями, які він зараз вирішує зі своєю колишньою дружиною та дітьми.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.