“Спілкуємося раз на місяць. Частіше немає сенсу”. Горбунов розповів про стосунки з донькою від першого шлюбу

Коли Юрій Горбунов перебував у шлюбі з Людмилою Горбуновою, то його сім'я не вела публічний образ життя, хоча і інколи виходила на різноманітні світські заходи.

Тим не менш, фанати телеведучого знали з його розповідей про те, що його благовірна старша за нього, а у шлюбі в них спільних дітей не було. Юрій виховував дочку Людмили від попередніх стосунків Ксенію, але полюбив її як рідну, і навіть став дідусем.

Ксенія ніколи не давали інтерв’ю, не фотографувалася для журналістів, і навіть зараз публіка гадки немає, як виглядає дівчина. На даний момент вона проживає в США, де гостювала впродовж декількох років її матір Людмила. Втім, Горбунов заявив, що колишня дружина має повертатися до України через нерухомість, яку тут має.

Досі вони спілкуються між собою, і Горбунов зізнається, що не може так просто викреслити людину із свого життя, коли вони провели разом довгих 20 років.

Юрій Горбунов розповів про стосунки зі своєю падчеркою Ксенією

Катя Осадча розповіла історію їхнього весілля з Юрієм Горбуновим
Юрій Горбунов розповів про стосунки зі своєю падчеркою Ксенією

З Ксенією в нього також прекрасні стосунки, хоча вони і не знаходяться постійно на зв’язку.

Про це він розповів в інтерв’ю українській журналістці Наталії Тур для “Люкс ФМ”.

“Давно бачилися, вони живуть в Америці, а спілкуємося по телефону часто, – відповів ведучий. – У них там, слава богу, все гаразд. Вони поїхали давно, вони айтішники, вони, здається, ще з 2013 року там. Ми спілкуємося раз на місяць. То які стосунки? Тому що немає сенсу. Цього достатньо”, – запевнив Горбунов.

Примітно, що пасинок Юрія Горбунова Ілля Поліщук також знаходиться в Сполучених Штатах Америки, і також отримує освіту пов’язану з IT. Це доволі іронічно. І тим не менш, немає сумнівів, що Горбунов та Осадча можуть робити поїздки до Штатів, про які не говорять та відвідувати своїх дітей.

До того ж, преса свого часу видавала дані, в яких стверджувала, що нібито пара дійсно виїжджала після 24 лютого із країни аж 3 рази. Але публіці про це не повідомляла.

Цілком імовірно, що у Юрія Горбунова вже давно народилося ще декілька онуків, адже старша дочка Ксенії наразі має бути підлітком.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.