Женя Галич заговорив про розлучення з дружиною та матірʼю двох своїх дітей: “У кожного особисте життя”

Знаменитий український музикант Женя Галич вперше висловився на рахунок можливого розлучення зі своєю дружиною Валерією, яка народила йому двох дітей.

Безумовно, тематика розлуки в сім’ї не обійшла зіркові родини з 2022 року. Як і пересічні українці, багато чоловіків були вимушені залишитися в Україні, поки їхні дружини разом з дітьми переїхали за кордон. І хоча спершу усі сподівалися, що це затягнеться на декілька місяців, дедалі ставало зрозуміло, що ця розлука буде довгою.

Хтось не витримав і все ж таки повернувся, усвідомлюючи усі фактори небезпеки, хтось навпаки поставив крапку в цьому питанні і готовий чекати, скільки знадобиться. І все заради дітей, які повинні жити у спокої, мирі, тощо.

Женя Галич прокоментував можливе розлучення зі своєю дружиною Валерією

Дружина і діти Євгена Галича
Дружина і діти Євгена Галич

Родина Жені Галича якраз потрапила у перелік тих самих зіркових сімей, які вже тривалий час переживають розлуку. І як не дивно, навіть найміцніші подружжя не змогли витримати такий тиск від долі і прийняли рішення про розлучення.

Інші ж лише розповідали про те, як намагаються подолати кризу в стосунках і все ж таки зберегти сім’ю по про те, що кожен живе окремим життям. Тобто, вже ні для кого не секрет, що проблеми у стосунках переживають абсолютно всі ті пари, які ці 2 роки живуть окремо.

Але Євген зазначив, що насправді для них з Валерією це звичний формат спілкування, так як він завжди знаходився на гастролях, а його дружина жила своїм життям.

Ми завжди так жили, у мене були гастролі, у неї була робота, у нас у кожного було особисте життя, але на те ми і подружжя, щоб вирішувати складні ситуації”

Також Галич наголосив, що для нього це абсолютно не проблема, — бути у розлуці з дітьми, адже мова йде про їхнє щастя, здоровʼя та життя.

“Ми не належимо одне одному, у нас є двоє маленьких дітей та інтереси наших маленьких дітей”

Нагадуємо, що не так давно Тоня Матвієнко, а також Дмитро Монатік розповідали про те, як їм вдається тримати баланс і не дозволяти сім’ї розвалюватися у тих умовах, в яких вони опинилися. Зокрема Тоня зізнавалася, що навіть подумувала деякий час про розлучення.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.