Каменських після скасування концерту у Рівному звернулася до фанатів: зробила вигляд, наче нічого не сталося

Про плани Настя Каменських підкорювати Латинську Америку Потап говорив ще в 2021-у. Тоді він заявив на всю Україну, що його дружина наступного року буде за кордоном.

Звичайно, у лютому 2022-го всі карти переплуталися. Мрії Насті отримати Греммі відійшли далеко у майбутнє, як мінімум. Сама ж Каменських не поспішала повертатися на батьківщину з Іспанії, однак через півроку довелося це зробити, так як пристрасті ставали дедалі складнішими.

І все ж таки попри ситуацію Каменських не відмовилася від кар’єри в іншій частині світу. 2023-го вона здебільшого знаходилася за кордоном. Однак нещодавно анонсувала свій новий концертний тур Україною.

Настя Каменських зробила звернення до фанатів після скасування концерту

І звичайно не обійшлося без форс-мажорів. Нещодавно зірка повідомила про те, що концерт в Рівному скасовується через технічні причини, але не зробила жодної заяви або звернення на цей рахунок.

Натомість вона опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіже фото, в якому постала у сукні. У дописі до кадру співачка поцікавилася у своїх підписників, як вони.

Настя Каменських зробила звернення до фанатів після скасування концерту

Нагадуємо, що останнім часом навколо Насті Каменських та Потап ходять чутки про їхнє розлучення. При цьому аргументація доволі вагома. Пара постійно знаходиться в розлуці і майже не бачиться, соціальних мережах обидва також не взаємодіють, а в пресі постійно з’являються новини про зради обидвох.

Зокрема Богдан Беспалов повідомляв про декількох жінок, з якими Олексій нібито крутить романи, так само він звинувачував Настю Каменських у тому, що вона знайшла собі іншого чоловіка за кордоном.

Зірки спростовують дані новини і запевняють, що вони разом, не дивлячись на певні складнощі у тому, аби проводити час разом. Що саме відбувається в сім’ї залишається загадкою. Але шанувальники схиляються до думок, що все ж таки не все в порядку. Особливо їх стривожила спроба Олексія просувати інших молодих співачок.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.