Тіна Кароль зізналася, що її не запрошують на побачення: ні Діма Жук, ні Дан Балан, ні хто-небудь інший

Роки йдуть, а фанатів Тіни Кароль так само цікавлять деталі її особистого життя, хоча співачка постійно наголошує на тому, що в неї немає ні з ким нічого серйозного.

Так, після смерті свого єдиного чоловіка Євгена Тіна Кароль тривалий час взагалі відмовлялася говорити про дану сферу свого життя. Пізніше вона заявляла про те, що зайняти місце в її серці не зможе ніхто, хоча вона не приховувала той факт, що все ж таки якісь стосунки в неї є, просто вони набувають серйозного характеру і не гідні того, щоб про них говорили на камеру..

3 роки тому Тіна Кароль вперше заговорила про те, що все ж таки налаштована знову закохатися, але знову ж таки не розповіла пресі нічого конкретного.

Тіна Кароль зізналася, що її не запрошують на побачення

Тіна Кароль поділилася своєю історією кохання з Євгеном Огіром
Тіна Кароль зізналася, що її не запрошують на побачення

Зірці прописували романи з Даном Баланом, а Дмитром Жуком та іншими. Співачка навіть засвітилася під час прогулянки з танцюристом, коли йшла з ним під руку. Однак в інтерв’ю Наталії Тур у рамках програми “Тур зірками” на “Люкс Фм” вона розповіла, чи ходить зараз на побачення.

“На жаль, не запрошують на побачення, але зараз не про це”, – відповіла артистка.

При цьому Тіна Кароль не коментує плітки про те, що її пов’язує з танцюристом не тільки співпраця. На даний момент артистка проживає у будинку, який вона колись побудувала зі своїм покійним чоловіком на Київщині. Її син Веніамін продовжує отримувати освіту у Великобританії.

А скандальний блогер Богдан Беспалов продовжує ділитися усіма відомостями на рахунок особистого життя артистки на своєму каналі. Він ділився своїми думками і на рахунок пліток щодо роману Тіни з Ігорем Коломойським, з власним піарником, гітаристом, і танцівником.

Цікаво, що єдиний любовний зв’язок, в який аудиторія таки не повірила був зв’язок з Даном Баланом. Хоча продюсери усіляко намагалися зробити з нього лавсторі. Насправді з цього нічого не вийшло, і навіть спроба артистки пробудити інтерес фанатів через зізнання у почуттях до артиста на молдавській сцені не приніс очікуваних результатів.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.