Цінують самотність та спокій: чотири головних інтроверта українського шоу-бізнесу – Марія Яремчук і ще 3

Доволі цікавий феномен — це знаменитості, які ненавидять публічну увагу. Здається, що це просто нереально поєднувати в собі такі протиріччя, і тим не менш, це повсюди.

Марія Яремчук

Куди зникла Марія Яремчук
 Марія Яремчук, Святослав Вакарчук та інші зірки розповіли про любов до самотності

Марія Яремчук свого часу не просто зрозуміла, що високо цінує самотність та можливість побути з собою наодинці, зірка буквально покинула сцену саме через те, що не може витерпіти увагу публіки та виступати на сцені, хоча до музики вона прив’язана, і донині нею активно займається.

Фанати сподівалися, що все ж таки любов до творчості візьме верх і Марія повернеться, але цього не відбувається до сьогодні. Це дуже вродлива жінка, талановита і харизматична, яка намагається сховатися від чужих очей.

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук відгуляв весілля та показав наречену
 Марія Яремчук, Святослав Вакарчук та інші зірки розповіли про любов до самотності

Святослав Вакарчук – найуспішніший український рок-музикант. Його пісні звучать в усьому світі, а деякі з них стали легендарними. Тим не менш, Святослав ніколи не любив до себе зайвої уваги, намагався не давати інтерв’ю та не розповідати про особисте. І навіть зараз якщо з’являється перед камерами то тільки для того, щоб заспівати.

Софія Ротару

Сім'я Софії Ротару показала, як виглядає її тридцятирічний онук
 Марія Яремчук, Святослав Вакарчук та інші зірки розповіли про любов до самотності

Фанати завжди починають переживати, коли розуміють, що Софії Ротару занадто довго немає на сцені. Однак рідні поспішають заспокоїти шанувальників: Софія Михайлівна обожнює самотність, живе далеко від міста і майже не виходить із дому. Якщо б у інтроверттів був голова, то це була б Ротару.

Олег Винник

Олег Винник розповів про талановиту співачку, що стала його дружиною
 Марія Яремчук, Святослав Вакарчук та інші зірки розповіли про любов до самотності

Олег Винник завжди дуже привітний та легкий, коли знаходиться в оточенні своїх шанувальників, але насправді, він тримає усіх на відстані, навіть колег. Його особисту сторінку в соціальній мережі Instagram насправді вів піарник, а правду про його особисте життя не знав ніхто. Навіть коли чоловік зник з екранів та інформаційного простору, навіть найближчі товариші по шоу-бізнесу не знали, де він.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.