Трохи схожий на зека: колишній Анни Трінчер Олександр Волошин кардинально змінив імідж після розлучення

Колишній чоловік Анни Трінчер після розлучення вирішив кардинально змінити імідж. Хочете побачити, як виглядає блогер Олександр Волошин зараз?

До того, як співачка Анна Трінчер розлучилася з блогером Олександром Волошиним, їх пару часто називали “найхайповішою” в українському шоубізі. Молоді люди самі провокували розмови, вивертаючи на багатомільйонну аудиторію всі найінтимніші подробиці життя, тим самим привертаючи до себе підвищену увагу Мережі. Після розставання нічого не змінилося.

Анна Трінчер та Олександр Волошин
Анна Трінчер та Олександр Волошин

Так, напередодні колишній чоловік Трінчер приголомшив шанувальників кардинальними змінами у зовнішності та підстригся налисо. Як з’ясувалося, зробив це блогер не просто так, а для того, щоб привернути увагу до нового збору для ЗСУ (тобто в “благодійних цілях”).

Разом із Волошиним поголився налисо і його кум та колега блогер Лесик. Після того, як фото та відео з’явилося в Мережі, шанувальники одразу почали обговорювати зовнішній вигляд Волошина. Багато хто відзначив, що блогерам дуже личать нові зачіски.

“А-Ф-І-Г-Е-Т-Ь. Думала, що їх нема що робити, але якщо це для цього, то респект”, – писали у коментарях.

Сам же ексчоловік Трінчер вважає, що “став трохи схожий на зека”. Колишня дружина поки що не відреагувала. А що ти думаєш щодо нового образу Олександра Волошина?

Нагадаємо, що останнім часом багато українських знаменитостей зважилися на кардинальні зміни у зовнішності. Наприклад, співачка Злата Огневич підстриглася під каре через “внутрішні зміни”. Продюсерка Олена Мозгова зробила зачіску “піксі”. А ведуча Леся Нікітюк після того, як багато років була білявкою, пофарбувалась у темніший відтінок.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.