Ані Лорак поскаржилася на конфлікти з дочкою від турка Мурата Налчаджиоглу: ось і дочекалася

Ані Лорак вперше розповіла про проблеми у стосунках із дочкою. Чому співачка не може порозумітися з 12-річною Софією? Читайте далі у матеріалі.

Після розлучення з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу у 2019 році співачка Ані Лорак залишилася разом із єдиною дочкою Софією жити в Росії. Час від часу дівчинка навідувалась до батька, який продовжував будувати особисте життя та розвивати свій бізнес в Україні.

Ані Лорак поскаржилася на конфлікти з дочкою
Ані Лорак поскаржилася на конфлікти з дочкою

Найчастіше їх зустрічі відбувалися на нейтральній території – наприклад, на батьківщині Налчаджиоглу у Туреччині. Також Софія часто супроводжувала батька під час його подорожей із київською візажисткою Лілією Реус, а потім із його новою обраницею – українською блогеркою та моделлю Анастасією. Щоразу після поїздок дівчинка поверталася до Москви.

Ані Лорак поскаржилася на конфлікти з дочкою
Ані Лорак поскаржилася на конфлікти з дочкою

Так, напередодні стало відомо, що Соня почала конфліктувати зі своєю знаменитою мамою. Про це співачка поскаржилася в одному зі своїх останніх інтерв’ю для російських ЗМІ. У розмові артистка зазначила, що зараз 12-річна дочка переживає “перехідний період”, тому вона, як і багато батьків підлітків, зіткнулася з проблемами.

“Це важкий час для батьків”, – зізналася Лорак.

Зазначимо, що багато підлітків у свій перехідний вік часто конфліктують із батьками. У деяких це виливається у серйозні проблеми. Нагадаємо, що останнім часом у житті Ані Лорак з’явився новий коханий – іспанський тренер з йоги Ісаак Віджрак, якому вона приділяє чимало уваги. Можливо, це може викликати в дочки невдоволення, адже до появи нового чоловіка весь свій вільний час співачка присвячувала лише Софії.

Ані Лорак поскаржилася на конфлікти з дочкою
Ані Лорак поскаржилася на конфлікти з дочкою

А що ви думаєте з цього приводу?

 

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.