Соломія Вітвіцька показала нові фото з коханим та розповіла про його підвищення: сильні почуття на відстані

Знаменита українська телеведуча Соломія Вітвіцька вразила мережу оновленням у своєму мікроблозі. Зірка показала, як зараз виглядає її бойфренд.

4 роки тому стало відомо, що знаменита українська телеведуча Соломія Вітвіцька прийняла рішення розлучитися зі своїм чоловіком. Зірка розповідала, що вони з колишнім чоловіком Владом намагалися врятувати шлюб, і навіть впродовж року відвідували психотерапевта.

Втім, врятувати сім’ю не вдалося. Молоді люди оформили розлучення, продали спільну квартиру та поділили гроші навпіл. Спочатку Соломія запевняла, що настане обговорювати з журналістами своє розставання, але вже через декілька місяців через велику кількість пліток навколо цієї новини, все ж таки дала коментар.

Соломія Вітвіцька показала нове фото свого бойфренда

Вітвіцька показала другий дім, в який потрапляє час від часу – всі ведучі ТСН там бувають
Соломія Вітвіцька показала нове фото свого бойфренда

Тривалий час телеведуча не вступала в нові стосунки. Здебільшого Соломія ділилася фотографіями, на яких показувала, як подорожує зі своїми подружками.

А згодом в країні настали часи, які зовсім не розташовували до романів. Соломія здебільшого займалася волонтерством, а в цьому їй допомагав колишній чоловік Влад.

Варто відмітити, що неодноразово з’являлися чутки про їхні воззʼєднання. Адже режисер то дарував екс-дружині квіти, то допомагав їй з якимось вантажем.

І лише нещодавно стало відомо, що в житті Соломії з’явився новий чоловік. Виявляється, зараз він захищає свою батьківщину, а тому стосунки вони будуть на відстані.

Соломія Вітвіцька показала нове фото свого бойфренда

Попри скандал, який спричинився майже одразу після даної новини, зараз Соломія активно ділитися новинами щодо життя свого бойфренда. Наприклад, нещодавно його підвищили, і Вітвіцька публічно привітала його з успіхами на службі.

На сторінці у Facebook ведуча поділилася кадрами, які зробила під час розмови з коханим відеозв’язком. На фото захисник зображений у формі та в касці. Разом з тим Вітвіцька повідомила, що її обранця підвищили у званні:

“Вітаю Олексій Ситайло з іще однією зіркою, – старший лейтенант! Пишаюсь”, – підписала фото Соломія.

spot_img

Схожі статті

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.