29-річній дружині Віктора Павліка знову робитимуть операцію: вже зробила собі красивий ніс та підборіддя

Четверта дружина Віктора Павліка блогерка Катерина Репяхова повідомила, що за два дні лягає на нову операцію. Вже тривають останні приготування.

В останні півтора року молода дружина Віктора Павліка – 29-річна блогерка та засновниця дитячого бренду одягу Катерина Репяхова серйозно взялася за свою зовнішність. У 2023 дівчина здійснила свою “головну мрію” і переробила форму носа та підборіддя. Результатом перетворення Катерина залишилася задоволена, про що неодноразово розповідала у соцмережах.

29-річній дружині Віктора Павліка знову робитимуть операцію
29-річній дружині Віктора Павліка знову робитимуть операцію

Наступною за планом Каті – операція з корекції форми грудей, проте поки що вона вирішила її відкласти, оскільки планує народження ще однієї дитини.

Але днями дружина Павліка несподівано заявила, що за два дні готується до нового хірургічного втручання. Про це дівчина розповіла у “сториз” Instragram. У коментарі Катерина повідомила, що чоловік Віктор Павлік везе її на флюорографію.

29-річній дружині Віктора Павліка знову робитимуть операцію
29-річній дружині Віктора Павліка знову робитимуть операцію

До речі, яка саме операція проводитиметься, молода дружина артиста не уточнювала.

Нагадаємо, що напередодні Катерина Репяхова розповідала, що останнім часом її мучать сильні болі у плечовому суглобі. Дівчина навіть пройшла обстеження в одній із київських клінік. Можливо, хірургічне втручання пов’язане з новим діагнозом, а може Катерина все ж таки зважилася на мамопластику, про яку так довго мріє?

29-річній дружині Віктора Павліка знову робитимуть операцію
29-річній дружині Віктора Павліка знову робитимуть операцію

Що ви скажете з цього приводу?

Зазначимо, що дружина Віктора Павліка, як справжня блогерка, докладно висвітлює всі важливі події у своєму житті. Навіть лягаючи під ніж хірурга, Репяхова не забуває прихопити із собою камеру та оператора. Так, коли Катерина змінювала форму носа та підборіддя, то зйомки проходили навіть у в операційному залі. А вже через день вона вже давала інтерв’ю Славі Дьоміну.

Катерина Репяхова у Слави Дьоміна

spot_img

Схожі статті

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.