У Потапа роман із колишньою дружиною Позитива? В мережі розповіли, що стало причиною “паузи” з Каменських

Впродовж двох років в мережі ходять чутки про те, що нібито Потап та Настя Каменських розлучаються. Зірки навідріз заперечують подібні новини.

Зокрема, серед найживучіших версій на рахунок причини розставання Потапа та Насті були подружні зради. Так, то продюсера звинувачували у зв’язку зі своєю колишньою підопічною Євгенією Гордою, то поговорювали, що у зірки з’явилася нова фаворитка, яка буде займати п’єдестал Каменських. Про зіркову дружину також ходили чутки: мовляв, у Латинській Америці знайшла собі іншого.

Богдан Беспалов розповів, що у Потапа роман з колишньою Позитива

Богдан Беспалов розповів, що у Потапа роман з колишньою Позитива

Але Богдан Беспалов вважає, що уся проблема розпочалася саме з Анни Андрійчук. Фанати Насті Каменських прекрасно знають, що її найкраща подруга, яка також являється колишньою дружиною Олексія Завгороднього, багато місяців проживала разом з сім’єю за містом.

Потап і Настя Каменських
Богдан Беспалов розповів, що у Потапа роман з колишньою Позитива

Шанувальники на той момент помітили, що Анна підозріло часто з’являється на кадрах у Каменських. Тому співачці довелося пояснити, що виявляється подруга через сімейні причини живе з нею.

Тоді підписники почали ділитися думками на рахунок того, наскільки правильно це — ділити дах разом зі своєю кращою подругою і своїм чоловіком одночасно. Мовляв, чи не виникне між ними романтичного почуття.

Богдан Беспалов розповів, що у Потапа роман з колишньою Позитива

Каменських лише сміялася з цих версій і запевняла, що довіряє обидвом рідним людям. Коли Потап евакуював свою сім’ю до Іспанії, то Андрійчук захопив з собою. Олексій Завгородній ж намагався якомога менше говорити про Потапа, і свою колишню дружину, але якимось чином стосунки між ними дуже різко погіршилися.

На даний момент Позитив лише критично висловлюється на рахунок людини, з якою працював більше 15 років. Це також здалося дивним публіці, яка знає, наскільки важкий шлях вони пройшли разом.

Блогер Богдан Беспалов вже вважає, що причина усієї цієї історії досить проста — Анна Андрійчук закрутила роман з чоловіком своєї подруги. Мовляв, саме це стало причиною розладу у шлюбі Насті та Олексія, дружбі Потапа та Позитива, а також пояснює раптове зникнення спільних знімків та роликів Каменських та Андрійчук, які раніше завжди створювали багато контенту разом.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.