Нова коханка Мурата Налчаджиоглу виклала в мережу нові спільні фото: вже вивів у світ, як нову дружину

Ще кілька місяців тому турецький бізнесмен Мурат Налчаджіоглу з'являвся на публічних заходах і освідчувався зовсім іншій жінці. Все дуже круто змінилося.

Колишній чоловік Ані Лорак – турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу, який влітку 2023 року одружився зі своєю дівчиною – візажисткою Лілією Реус, за останні кілька місяців кардинально змінив своє життя. Він уже встиг офіційно розлучитися, а також зустріти “нове кохання” в особі української блогерки та моделі Анастасія Foxy, з якою познайомився на відпочинку в Дубаї на Новий рік.

Мурат Налчаджиоглу та його нова коханка
Мурат Налчаджиоглу та його нова коханка

Після приїзду в Україну вони відразу офіційно оголосили себе парою, з’їхалися і навіть завели спільного домашнього вихованця. До речі, відносини Мурата зі своєю новою коханкою розвиваються дуже швидко.

Мурат Налчаджиоглу та його нова коханка
Мурат Налчаджиоглу та його нова коханка

Так, напередодні нова кохана Налчаджиоглу Анастасія розмістила у своїх соціальних мережах їхнє нове спільне фото, яке було зроблено під час конкурсу краси “CHARITY QUEEN of UKRAINE 3.0” 26 березня у київському готелі Fairmont. У підписі дівчина лише зазначила, що не змогла вибрати один знімок, тому розмістила обидва та завбачливо відключила коментарі.

Зазначимо, що на офіційному заході турецький бізнесмен та його нова пасія разом з’явилися вперше. Судячи з усього, Налчаджиоглу привів кохану вже як майбутню дружину.

Що відомо про нову обраницю Мурата Налчаджиоглу:

Анастасії Foxy 28 років. Дівчина веде блог в Instagram і позиціонує себе як модель і творча особистість. З Муратом вони познайомилися в Дубаї на Новий рік і одразу відчули “спорідненість душ”, хоча на той момент бізнесмен ще був офіційно одружений на Лілії Реус.

Нова обраниця Мурата Налчаджиоглу
Нова обраниця Мурата Налчаджиоглу

Від попередніх стосунків Анастасія має сина, якого вона вже познайомила з коханим. А нещодавно модель заінтригувала фото, на якому разом з манікюром продемонструвала кільце дуже схоже на заручну.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.