“Дика Ребрик у строю”: 42-річна Лілія Ребрик сміливо продемонструвала себе в боді після третіх пологів

15 березня 2024 року ведуча та актриса Лілія Ребрик народила третю доньку, а вже за два тижні з'явилася на фото в ефектному образі, що підкреслює фігуру.

Сім днів тому популярна українська ведуча та актриса Лілія Ребрик оприлюднила у своєму Instagram фотографії з виписки з пологового будинку, де 15 березня на світ з’явилася її третя дочка. А напередодні знаменитість з’явилася на знімку в образі, який спричинив неоднозначну реакцію в Мережі.

Лілія Ребрик виписалася з пологового будинку
Лілія Ребрик виписалася з пологового будинку

Так, 27 березня у міжнародний День театру Ребрик вирішила привітати всіх своїх колег та шанувальників зі своїм професійним святом. У супровід до посту знаменитість обрала чорно-білий знімок, на якому постала у пікантному боді та об’ємній куртці-косусі. Доповнили образ яскравий макіяж та гарне укладання.

У коментарі актриса написала, що вважає своєю найголовнішою роллю – материнство. Однак, як зізнається зірка, вона все одно дуже сумує за своїм улюбленим театром, глядачами, емоціями, які відчуває перед виходом на сцену і після вистави. Для своїх шанувальників Ребрик зробила невелике оголошення, де повідомила, що вже незабаром повернеться до трупи Молодого театру.

“Скоро побачимося!” – нписала актриса.

У Мережі відразу з’явилися коментарі. Багато шанувальників актриси писали, що з нетерпінням чекатимуть на її появу, а також захоплювалися її красою. Однак не всі змогли зрозуміти посил Ребрик. Одна з підписниц висловила своє невдоволення з приводу  відвертого образу і запитала, чи обов’язково було публікувати знімок у спідній білизні, на що Лілія жартівливо відповіла:

“Ой, так хотілося привітати саме у нижньому! Так щоб у грудях шкварчало”.

42-річна Лілія Ребрик сміливо продемонструвала себе в боді після третіх пологів
42-річна Лілія Ребрик сміливо продемонструвала себе в боді після третіх пологів

Нагадаємо, що перед самими пологами ведуча зробила фотосесію, на якій постала у не типовому, на думку багатьох, образі для вагітної жінки. Реакція шанувальників теж була не однозначною.

Вагітна Лілія Ребрик
Вагітна Лілія Ребрик

А що ви скажете з цього приводу?

spot_img

Схожі статті

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.