Сім днів тому популярна українська ведуча та актриса Лілія Ребрик оприлюднила у своєму Instagram фотографії з виписки з пологового будинку, де 15 березня на світ з’явилася її третя дочка. А напередодні знаменитість з’явилася на знімку в образі, який спричинив неоднозначну реакцію в Мережі.
![Лілія Ребрик виписалася з пологового будинку Лілія Ребрик виписалася з пологового будинку](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/03/mycollages-2024-03-28t132824.175.jpg)
Так, 27 березня у міжнародний День театру Ребрик вирішила привітати всіх своїх колег та шанувальників зі своїм професійним святом. У супровід до посту знаменитість обрала чорно-білий знімок, на якому постала у пікантному боді та об’ємній куртці-косусі. Доповнили образ яскравий макіяж та гарне укладання.
У коментарі актриса написала, що вважає своєю найголовнішою роллю – материнство. Однак, як зізнається зірка, вона все одно дуже сумує за своїм улюбленим театром, глядачами, емоціями, які відчуває перед виходом на сцену і після вистави. Для своїх шанувальників Ребрик зробила невелике оголошення, де повідомила, що вже незабаром повернеться до трупи Молодого театру.
“Скоро побачимося!” – нписала актриса.
У Мережі відразу з’явилися коментарі. Багато шанувальників актриси писали, що з нетерпінням чекатимуть на її появу, а також захоплювалися її красою. Однак не всі змогли зрозуміти посил Ребрик. Одна з підписниц висловила своє невдоволення з приводу відвертого образу і запитала, чи обов’язково було публікувати знімок у спідній білизні, на що Лілія жартівливо відповіла:
“Ой, так хотілося привітати саме у нижньому! Так щоб у грудях шкварчало”.
![42-річна Лілія Ребрик сміливо продемонструвала себе в боді після третіх пологів](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/03/snymok-ekrana-2024-03-28-131122.png)
Нагадаємо, що перед самими пологами ведуча зробила фотосесію, на якій постала у не типовому, на думку багатьох, образі для вагітної жінки. Реакція шанувальників теж була не однозначною.
![Вагітна Лілія Ребрик](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/02/mycollages-2024-02-12t200311.782-1400x747.jpg)
А що ви скажете з цього приводу?