Колеги ненавиділи Узерлі сильніше, ніж Хюррем Султан в гаремі у “Величному столітті”: все через один вчинок

Найпопулярнішим турецьким серіалом можна по праву вважати багатосерійну драму "Величне століття", яка розтягнулася на велику кількість сезонів та подарувала світу нову Роксолану.

Цей серіал став своєрідним порталом для багатьох людей у світ “dizi”. На даний момент у турецького кінематографу є велика кількість шанувальників у різних куточках планети. І серед них немає жодної людини, якаб не знала, хто така Мар’єм Узерлі. Зі своєю роллю акторка впоралася бездоганно.

Як змінилась головна акторка Величного століття
Мерʼєм Узерлі розповіла, чому в неї не склалися стосунки з колегами по серіалу

Вона завжди викликала емоції. Так, хтось вболівав за головну героїню, хтось навпаки був на стороні династії. Але байдужим вона не залишала.

Чому колеги ненавиділи Мерʼєм Узерлі

На знімальному майданчику їй довелося зійтися з вельми знаменитими акторами. Один тільки Халіт Ергенч на той момент знаходився на піку своєї слави. Що вже казати про виконавицю ролі Валіде Султан!

Чому колеги ненавиділи Мерʼєм Узерлі

У тандемі їм вдалося створити доволі захопливі та інтригуючі серії, в яких головна героїня опинилася проти всіх. І лише з часом вона змогла стати повноправною володаркою гарему, матір’ю своїх дітей, які були завжди на її стороні, а також лідеркою для частини палацу.

Але примітно, що ненавиділи не тільки Хюррем. Акторка свого часу також нарвалася на серйозну критику зі сторони колег. Звичайно, зірки стримувалися, коли давали інтерв’ю, і не говорили про те, яка ситуація розгорнулася навколо Узерлі насправді.

Цього потребувала етика, контракт, який вони підписували з продюсерами, а також небажання створювати скандали, адже турецькому суспільстві вони можуть вартувати кар’єри.

Втім, Узерлі перетворилася з улюблениці своїх колег на ворога через те, що раптово прийняла рішення звільнитися. На той момент вона переживала непрості часи, коханий чоловік її покинув, а вона була вагітною. Попри наявність в неї контракту та необхідність відзняти серії, вона покинула проєкт.

Уся проблема полягає в тому, що турецькі серіали починають транслюватися на телеканалах ще до того, як режисер встигає відзняти у весь матеріал. Тож поки відбувається монтаж та трансляція, актори все ще знаходяться на знімальному майданчику та працюють над новими серіями. А їхній вихід залежить суто від рейтингу драми.

Тож своїм раптовим звільненням Узерлі поставила під питання існування всього проєкту, а отже гонорари акторів та можливість працювати наступні декілька років.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.