Євген Кошовий розсекретив, ким хоче стати його 16-річна дочка і оцінив її амбіції: “Стадіон, то стадіон”

Знаменитий український комік Євген Кошовий висловився на рахунок майбутнього своєї дочки та розповів, ким вона збирається стати у майбутньому.

Євген Кошовий так само як і його колеги ніколи не приховував сім’ю від публіки, тому можна сказати, що його дочка виросла на її очах. Тим не менш, діти у гумористів вирішили абсолютно різні. Наприклад, старша дочка Олени Кравець доволі самостійна та стримана людина, яка успадкувала характер матері, а також підкорює своєю зібраністю.

Дочка Євгена доволі харизматична дівчина. Красуня знає, що її батько знаменитість, і час від часу користується можливістю, яка їй відкривається через славу батька. Тим не менш, по його стопах вона іти не збирається.

Євген Кошовий розповів, ким збирається стати його дочка у майбутньому

Як виглядають діти відомих українських коміків: Кравець, Кошовий та інші
Євген Кошовий розповів, ким збирається стати його дочка у майбутньому

Так, нещодавно комік дав ексклюзивний коментар, в якому розповів, які плани має на майбутні його спадкоємиця.

Виявляється, Варвара хоче стати співачкою, і активно на даний момент займається вокалом. Їй вже піддаються доволі складні композиції. А Євген готується до того, аби відправити свою спадкоємицю у хороший університет для того, щоб вона отримала прекрасну музичну освіту.

У Варвари навіть є певні амбіції: вона хоче зібрати стадіон.

“Вона зараз обирає дуже складні пісні і її дуже мотивує те, що вона хоче вступити до вишу, в якому буде і театральне мистецтво, і акторська майстерність, і естрадний вокал. Вона розглядає Польщу. В неї є мрія, вона хоче зібрати стадіон. Ну стадіон, та стадіон”

Нагадуємо, що в одному зі своїх інтерв’ю Євген також коментував дитинство своєї дочки в умовах слави та популярності. За його словами, варварі було важче з цим впоратися, ніж іншим дітям. За його словами, дівчинка дуже пишалися позицією своєї сім’ї, і це впливало на її поведінку.

Але з віком дана проблема пішла, і Варвара сконцентрувалася на своїй меті. Також комік розповів, що виявляється в дитинстві діти гумористів спілкувалися між собою. Спілкування здебільшого відбувалося завдяки часу, який вони проводили разом. Але після певних подій вони припинили це робити, і звісно, діти також втратили цей зв’язок, і навіть не спілкуються зараз між собою.

spot_img

Схожі статті

Плакала від радості і гордості. Лілія Подкопаєва зізналася, які слова сказав їй посол в Японії 29 років тому

Знаменита українська спортсменка Лілія Подкопаєва вразила мережу зізнанням про слова, які почула від українського посла після того, як отримала золоту медаль на чемпіонаті.

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.