Наталія Сумська розповіла про пророцтво, яке почула її мама, а потім і вона: “Прийде на світ Божий”

Знаменита українська акторка Наталія В'ячеславівна Сумська розповіла про неймовірну подію, яка сталася у житті її покійної матері Ганни Іванівни.

Як відомо, актором доводиться грати у різних жанрах, і часто у містиці. Так само українські п’єси та постановки часто мають у сценарії якраз цей містичний елемент. Нещодавно Наталія В’ячеславівна Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок містики у реальному житті і розповіла, що виявляється її покійна матір Ганна Іванівна Опанасенко-Сумська свого часу отримала пророцтво, яке збулося.

Наталія Сумська розповіла про пророцтво, яке отримала її покійна матір

Як виглядає єдина донька Наталії Сумської
Наталія Сумська розповіла про пророцтво, яке отримала її покійна матір

І цікаво, що отримала вона його у реаліях радянського світу, коли здебільшого цим займалися роми.

Так, будучи дитиною Наталія В’ячеславівна разом з матір’ю очікувала на поповнення в сім’ї. Пані Ганна була вагітною, але ще не знала про те, хто народиться.

Наталія В’ячеславівна пояснила в інтерв’ю “1+1”, що на момент зустрічі з ворожкою її матір якраз чекала на дитя.

“Зустрічаєш циганку і хочеш чи ні, а мусиш слухати її пророкування. Моя мати тоді була саме при надії. Ворожка швидше вгадала, що буде саме дівчинка, і що прийде на світ Божий саме у неділю – так і сталося. Це було на Київщині, у маминому селі”

При цьому акторка зізналася, що насправді у повір’я та у різні забобони не вірить, і намагається ставитися до цього максимально раціонально та скептично, не водячи себе у оману. Тим не менш, і сама Наталія стала колись свідком того, як пророцтво збувається.

Нагадуємо, що Ганна Іванівна померла 24 лютого 2022 року. За словами Ольги Сумської, яка на той момент була поруч з нею, жінка не змогла витримати суворої правди, в якою вона відмовлялася вірити багато років і через розбите серце пішла з життя.

Через декілька днів сім’я поховала покійну, після чого евакуювалася. Так, Наталії Сумської разом з сином та дочкою на церемонії прощання не було. Сама Ольга після цього також забрала молодшу дочку та евакуювалася до Італії.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.