Обличчя все молодше, сукні все коротші: як виглядає мама Дана Балана у свої 64 роки – вилита Тіна Кароль

Сьогодні, 29 березня, мамі зіркового наставника українського "Голосу" співака Дана Балана - молдавської телеведучої та співачки Людмилі Балан виповнилося 64 роки.

Після того, як знаменитий молдавський співак Дан Балан взяв участь як зірковий тренер в українській версії популярного світового проєкту “Голос”, за його життям стали стежити мільйони шанувальниць. Особливо обговорювали його передбачуваний роман із колегою по шоу – співачкою Тіною Кароль, а також несподівана поява на сцені його мами, яка, нібито, спеціально приїхала в Україну, щоб познайомитись із “коханою” сина.

Людмила Балан на Голосі
Людмила Балан на Голосі

Тоді це справило неймовірний ефект. Адже мама Балана, якій на той момент було близько 60 років, виглядала ровесницею Кароль.

З того часу минуло багато років. Сьогодні популярна телеведуча та співачка продовжує свою кар’єру та є частою гостею на молдавському телебаченні, також Людмилу залюбки запрошують на корпоративи, весілля та інші заходи.

Людмила Балан
Людмила Балан

А сьогодні, 29 березня, мамі Дана Балана виповнилося 64 роки. Ми вирішили зайти на її сторінку до Instagram, та виявили, що з віком Людмила Балан стала виглядати ще молодшою, а її сценічні сукні стали ще коротшими.

Так, у мікроблозі є знімки, зроблені під час останніх виступів співачки. На деяких кадрах Людмила виглядає, як мінімум на 30 років молодша за свій вік. Ви лише подивіться на ці знімки.

Мама Дана Балана вразила змінами у зовнішності на свій День народження
Мама Дана Балана вразила змінами у зовнішності на свій День народження
Мама Дана Балана вразила змінами у зовнішності на свій День народження
Мама Дана Балана вразила змінами у зовнішності на свій День народження

А хочете побачити, як виглядає чоловік Людмили Балан? У мікроблозі Людмили є фотографія, на якій його зображено під час відпочинку разом зі своєю онукою. З офіційних джерел відомо, що Міхай Балан за професією дипломат, котрий зараз працює головою Служби інформації та безпеки Республіки Молдова.

Зазначимо, що пара ось уже понад сорок років щаслива у шлюбі. Крім знаменитого сина Людмила м Михайло виростили та виховали доньку Санду.

spot_img

Схожі статті

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.