“Підійдуть і скажуть: та вона тобі не рідна”. Могилевська розповіла, чому ховає своїх прийомних дочок

Знаменита українська співачка Наталія Могилевська дала ексклюзивний коментар на рахунок своїх дочок, зовнішність яких досі залишається великою загадкою.

На початку цього року Наталія Могилевська неабияк здивувала свою публіку, коли зізналася, що виявляється удочерила аж двох дівчат. При цьому зірка заявила, що не буде показувати зовнішність своїх дочок, адже намагається захистити їх від публічності. Ця позиція доволі тверда та непохитна, так як артистка прекрасно знає, наскільки важкий вантаж слави.

Наталія Могилевська розповіла, чому приховує прийомних дочок

Могилевська розповіла, скільки коштує її лук дня
Наталія Могилевська розповіла, чому приховує прийомних дочок

Пізніше на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram вона лише показала, як дівчата виглядають зі спини. Цікаво, що співачка можливо ніколи не розповіла б правду про свій статус матері, якби блогер не побачив її у центрі Києва разом з дочкою та не розповів про це усій країні.

Зараз вже Наталія охоче розповідає про новий досвід, який вона отримує, але у питаннях того, аби зробити дівчат публічними досі дотримується своєї позиції. Мовляв, справа не тільки у моральному стані дівчат.

На  YouTube-каналі Ukraine World News, вона розповіла, чому її дочки не будуть долучатися до її популярності.

“Вони дуже класно співають. І співають, і танцюють. І музичні. І дуже швидко вчать мамині пісні, – відповіла артистка. – Але вони тільки-но зараз почали приходити до тями. Вони настільки були травмовані і налякані, було просто страшно, що якась людина просто підійде до них і щось запитає: було страшно, що в тому ж садку до них підійдуть і скажуть: “Та вона тобі не рідна”. Не хочеться цього”

Нагадуємо, що 2 роки тому Наталія Могилевська заявила, що вперше за багато років вступила у любовні стосунки. Співачка запевняє, що насправді це був найперший роман за 10 років. І нібито її обранець Валентин змусив її повірити не тільки у те, що вона готова до шлюбу, але й до материнства. Дівчата, яких вона взяла до себе, втратили свою сім’ю. І Могилевська не стала приховувати, що присутні травми, які необхідно про працювати, і так само необхідний час для адаптації.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.