Астаф’єва відреагувала на чутки, що вийшла заміж за молодшого на 10 років багатія: такого ніхто не очікував

Ходять плітки, що 38-річна модель нарешті вийшла заміж. Як на них відреагувала сама Даша Астаф'єва та кому дісталося на горіхи за оприлюднення особистої інформації?

Нещодавно, блогер Богдан Беспалов розповів про зміни в особистому житті української співачки та моделі Даші Астаф’євої. Чоловік поширив чутки, що жінка вийшла заміж. Крім того, він уточнив, що обранець зірки, чоловік заможний та значно молодший за неї. Офіційного підтвердження подія не має, проте Беспалов опирається на власні джерела.

Даша Астаф'єва відреагувала на чутки про заміжжя
Даша Астаф’єва відреагувала на чутки про заміжжя

Як всім відомо, Даша не з тих хто промовчить. Жінку розлютило поширення пліток. Тому, вона вирішила відповісти блогеру у своїй манері. Астаф’єва виклала новий пост у своєму Twitter, який наразі навивається “Х”.

“Хто виригнув Беспалова? Заригніть назад разом із кошенятами!” – написала Даша.

Даша Астаф'єва відреагувала на чутки про заміжжя
Даша Астаф’єва відреагувала на чутки про заміжжя

Нагадаємо, жінка ретельно приховує особистість свого бойфренда та мало про нього розповідає. Тож не дивно, що новина вибила її з колії. Відомо, що чоловік працює в IT-сфері. Саме він допоміг жінці здійснити мрію та допомогти її проєкту побачити світ. Спільно з обранцем, Астаф’єва випустила застосунок UnderBooks.

Пізніше, Богдан розповів, що модель заблокувала його в Instagram. Видимо, такі дії блогера не на жарт розізлили Дашу. Новину про заміжжя, вона не підтвердила, але й не спростувала. Тому, був це фейк, чи ретельно прихована правда вилізла на свободу, поки невідомо.

Даша Астаф'єва відреагувала на чутки про заміжжя
Даша Астаф’єва вперше висловилася про свої нові стосунки

Даша зустріла свого коханого під час повномасштабної війни. Зірка зізнається, чоловік приніс в її життя сенс та щастя. А родина обранця ставиться до неї з теплом та розумінням. Що для жінки в новинку. Адже завжди, через рід занять, її сприймали легковажною та рідні бойфрендів були проти стосунків своїх “любих хлопчиків” зі Дашею, яка не соромиться відвертих фотосесій та інтерв’ю.

spot_img

Схожі статті

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.