Фіналістка Холостяка Яна Соломко після зради раптово виправдалася українською: “Робила те, що мала робити”

Знаменита російська співачка українського походження Яна Соломко вперше за 2 роки виправдалася за свою поведінку та вибір, який вона зробила раніше.

Свого часу Яна Соломко мала дуже багато шанувальників серед українців. Вони вірили у те, що дівчині все ж таки вдасться здійснити свою мрію і стати популярною співачкою. Тим паче, що голосом її природа дійсно нагородила.

Але роки йшли, а після завершення шоу, в якому дівчина брала участь і прославилася, слави як такої не було, хоча Яну всі прекрасно знають. Можна сказати, що жодну іншу учасницю “Холостяка” в Україні не любили так, як їй.

Фіналістка Холостяка Яна Соломко звернулася до українців

Олександра Шульгіна розповіла про причини зради Яни Соломко
Фіналістка Холостяка Яна Соломко звернулася до українців

В результаті Яна, яка програла Олександрі Шульгі ній, так само як і вона опинилася в Сполучених Штатах Америки, дівчина вийшла заміж, народила дитину, і здавалося, що повністю забула про творчу кар’єру. Як раптом стало відомо, що дівчина працює в російській федерації.

Після 24 лютого вона не просто не підтримала Україну, але і виконала пісню, в якій співала про те, як чекає коханого росіянина вдома. Звичайно, уся фанатська база, яка була у Соломко до цього, просто розсипалася.

Після даного скандалу Яна раптом зникла, а потім знову з’явилася в Штатах. І лише зараз вона створила публікацію, в якій вирішила виправдатися, ще українською.

Фіналістка Холостяка Яна Соломко звернулася до українців

“Я переїхала до Росії у 2018 році, і це було повністю професійне рішення. У мене були договірні зобов’язання, і перебувати в росії як українці було складно. Зрештою мені вдалося закінчити контракт і виїхати до Штатів. Росія не була моєю Батьківщиною, — заявила виконавиця. – Я – українка, і це ніколи не зміниться, хто б і що не говорив і не писав. Я робила те, що мала робити як професіонал, що має юридичний контракт”

Звичайно, коментарі довелося закрити, адже було очікувано, що знайдеться велика кількість користувачів, яка захоче поділитися думкою на рахунок вчинку Яни з нею ж.

Примітно, що особистість свого новоспеченого чоловіка, Яна, яка нещодавно вийшла заміж, досі приховує.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.