Сумує за танцями, але не повертається на паркет: де зараз Дмитро Дікусар і чому не зʼявляється на екрані?

Ще 3 роки тому знаменитий український хореограф Дмитро Дікусар жив так само, як і його співвітчизники. Але після 24 лютого чоловік прийняв важливе рішення.

Так, популярний танцівник вже 26 лютого зізнався, що вирішив піти захищати свою батьківщину. І по сей день, він цим займається. Він не був на паркеті вже 2 роки, але за цей час все ж таки встиг засвітитися на телебаченні.

Хоча Дмитро майже не буває на екранах, він завітав під час своєї відпустки на інтерв’ю у студію ранкової програми, в якій розповів про те, як він живе тепер, що відчуває і які думки має.

Дмитро Дікусар розповів, куди зник і чим займається

Дмитро Дікусар
Дмитро Дікусар розповів, куди зник і чим займається

Зокрема Дмитро зізнався, що життя серед цивільних і там, де відбувається головна боротьба — це два різних світи, і між ними абсолютна прірва. Так само хореограф визнавав, що не може звикнути до минулого темпу життя, і не знаходить собі місця.

Це емоції, якими зазвичай діляться абсолютно всі його колеги адаптуватися до нових реалій важко, і Дмитро не став приховувати, що це так. Втім, Дікусар також закликав усіх співвітчизників не ховати очі, якщо вони зустрічають на вулиці захисників, а навпаки, привітати та посміхнутися, адже це піднімає настрій, і не створює зайвої драми.

Спочатку на особистій сторінці зірки в соціальній мережі Instagram не з’являлося жодного контенту. Згодом Дікусар почав ділитися деякими моментами життя захисників, утім, із кожним наступним місяцем усе рідше виходив на зв’язок. Це були короткі повідомлення.

Зірка танцмайданчика відмовився від російської мови й перейшов на українську. Хоча й не приховує, що інколи може спілкуватися з побратимами російською, якщо є така потреба.

Дійсно, зв’язку з ним у фанатів майже немає, адже попри наявність акаунту, Дмитро поводиться доволі стримано і не виглядає, як активний користувач соціальних мереж.

Хто знає, можливо попри свій сум за паркетом, а Дмитро, врешті-решт, обере іншу професію. Адже, наприклад, чоловік Марічки Падалко Єгор Соболєв звільнився і навіть був підвищений у званні.

spot_img

Схожі статті

Плакала від радості і гордості. Лілія Подкопаєва зізналася, які слова сказав їй посол в Японії 29 років тому

Знаменита українська спортсменка Лілія Подкопаєва вразила мережу зізнанням про слова, які почула від українського посла після того, як отримала золоту медаль на чемпіонаті.

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.