Не Кароль, не Каменських і точно не Огнєвіч: справжні прізвища зірок, про які більшість і не здогадується

Є багато причин, чому знаменитості не люблять розголошувати справжні імена та виступають під псевдонімами. Пропонуємо дізнатися, як записані у паспорті відомі українські зірки.

Артисти беруть собі псевдоніми з різних причин. Псевдоніми можуть створювати образ, який відповідає їхньому стилю, жанру або іміджу, що допомагає їм привернути увагу аудиторії. Деякі хочуть зберегти свою приватність або відокремити особисте життя від професійної діяльності. Псевдоніми можуть легше запам’ятовуватися або вимовлятися, що полегшує комунікацію з аудиторією та просування кар’єри. Загалом, це індивідуальне рішення кожного артиста.

Макс Барських

Справжнє ім’я співака – Микола Бортник. Своє сценічне ім’я чоловік вигадав під час участі у співочому проєкті “Фабрика зірок на Новому каналі. Такий вивір він зробив, щоб придати своєму образу яскравості.

Зірки розкрили свої справжні прізвища
Зірки розкрили свої справжні прізвища

Настя Каменських

З дитинства Настя відмовилася від справжнього прізвища Жмур. На вибір творчого ім’я вплинула мати артистки. Саме її прізвище зараз носить співачка. Лідія Каменських вважає, що артистка має мати милозвучне ім’я, щоб глядач швидко зміг його запам’ятати.

Зірки розкрили свої справжні прізвища
Зірки розкрили свої справжні прізвища

Злата Огнєвіч

Справжнє ім’я виконавиці – Інна Бордюг. Ще з дитинства не вподобала дане батьками ім’я. Вона хотіла щось яскраве, те що відповідатиме її внутрішньому станові. Щобільше, коли жінка балотувалася у народні депутати, вона змінила паспорт та офіційно стала Златою Огнєвіч.

Зірки розкрили свої справжні прізвища
Зірки розкрили свої справжні прізвища

Володимир Дантес

Переможець “Фабрики зарок” вирішив взяти псевдонім на початку своєї творчої кар’єри. Таке ім’я йому здалося біль милозвучне, ніж Вова Гудков. Та не тільки він не був у захваті від справжнього прізвища. Колишня дружина артиста Надя Дорофєєва не стала Гудковою, вона зізналася, що змінила б дівоче прізвище, якщо у паспорті Вови був би його псевдонім.

Зірки розкрили свої справжні прізвища
Зірки розкрили свої справжні прізвища

Тіна Кароль

Справжнє ім’я артистки Тетяна Ліберман. Проте, вона також змінила паспорт. Свого часу, через її псевдонім розгорнувся цілий скандал. Жінку звинувачували у крадіжці, адже якщо прочитати її ім’я та прізвище навпаки та прибрати літеру “Т”, вийде Ані Лорак. Проте, Тіна відкидає всі звинувачення та запевняє, що сценічне ім’я було вигадано її командою.

Зірки розкрили свої справжні прізвища
Зірки розкрили свої справжні прізвища

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.