“Змінилося все”. Олена Омаргалієва розповіла про розставання з чоловіком Тамерланом та життя в Польщі

Знаменита українська співачка Олена Омаргалієва вперше розповіла про те, як почувається у розлуці зі своїм чоловіком Тамерланом і що змінилося в їхніх стосунках.

Зіркове подружжя так само, як і їхні співвітчизники опинилося перед складним вибором: залишитися на батьківщині, продовжувати жити як раніше, або роз’їжджатися заради безпеки. Як відомо, велика кількість українських сімей прийняли рішення на рахунок розлуки.

Жінки позабирали дітей та рушили закордон, а чоловіки залишилися вдома. Втім, навіть серед зірок знайшлися і ті, хто не зміг покинути кохану людину і зробив вибір не на користь безпеки, а на користь любові. Наприклад, багатодітна матір Христина Решетнік разом з дітьми евакуювалася до Івано-Франківська, після чого повернулася до Києва.

Так само Лілія Ребрик та її чоловік-хореограф не змогли виїхати і залишилися у батьків. Втім, Олена Омагалієва та Тамерлан зробили інший вибір.

Олена Омаргалієва розповіла про стосунки з чоловіком Тамерланом

Олена Омаргалієва розповіла про стосунки з чоловіком Тамерланом

Так, нещодавно співачка дала ексклюзивний коментар для платформи РБК, в якому вперше розповіла про те, що зараз вони з чоловіком знаходяться на відстані, але ця розлука, хоча і змінила їхні стосунки кардинально, але здебільшого повпливала позитивно.

“Ми не спілкувалися з чоловіком перед від’їздом, на це справді не було часу. Тамерлан зробив усе, що мав зробити справжній чоловік: він організував нам із сином безпечне місце, а сам повернувся захищати рідне місто, рідну країну. Я їм дуже пишаюся”

Так, на даний момент чоловік робить усе необхідне для того, щоб захистити свою батьківщину, і в цьому питанні він до єднався до переліку знаменитостей, які закрили очі на втрату власних доходів, припинили гастролювати, займатися творчістю, і повністю сконцентрував свої сили на боротьбі.

Олена тим часом чекала на нього в Польщі. Але пізніше вона прийняла рішення повернутися разом з сином.

Олена Омаргалієва розповіла про стосунки з чоловіком Тамерланом

“Я виїжджала за кордон, знаючи, що обов’язково повернуся. Я дуже люблю Україну. Тут мій дім, мої рідні, друзі, робота, шанувальники. Для мене це найважливіше. Повертатися мені було неважко”

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.