“Хотіла б попросити вибачення”: Соловій зізналася, що не спілкується з Жаданом, і розповіла, хто її коханий

Знаменита українська співачка Христина Соловій дала ексклюзивний коментар на рахунок своїх стосунків з Сергієм Жаданом та розповіла про нові стосунки.

Ще 2 роки тому в мережі активно пліткували про те, що Христина Соловій, імовірно, стала коханкою поета Сергія Жадана. Підозри почали підтверджуватися, коли письменник подав на розлучення зі своєю дружиною. Тим часом в пресі почали з’являтися фотографії пари під час прогулянки, на які вони трималися за руку. Це нібито свідчило про їхній роман.

Але обидва навідріз не хотіли коментувати своє особисте життя, і декілька разів спростовували новини про кохання між ними.

Христина Соловій розповіла про своє особисте життя

Христина Соловій та Сергій Жадан публічно розповіли про почуття
Христина Соловій розповіла про своє особисте життя

Нещодавно Христина Соловій дала дуже неочікуване інтерв’ю, в якому зізналася, що дійсно була коханкою письменника, але в якийсь момент зрозуміла, що кохає іншого, а тому зрадила йому.

Зараз екс-пара не разом. У житті Христини з’явився новий чоловік. А Сергій тим часом відмовчується та не дає жодних коментарів на цей рахунок. Його сім’я зруйнована, а кохана жінка обрала іншого.

А в своєму новому коментарі Христина також зізналася, що свого часу була закохана і у Вакарчука. Співачка заявила, що хотіла б попросити в нього вибачення.

“Я справді не спілкуюсь зі Святославом і це не за моєї ініціативи. Ну з Жаданом теж уже не спілкуюсь. Мені було важливо публічно, щоб припинилися ці розмови про мої відносини з Жаданом, тому що вони закінчились. В мене інші стосунки.  На початку, мені здається, що я була в нього закохана. Це більше, не як в чоловіка, а як в особистість”

Цікаво, що особистість свого нового коханого Христина Соловій поки що не розкриває. І цілком імовірно, що цього не станеться взагалі, адже співачка, як і її колишній наставник завжди ставилася до приватності з особливим трепетом і зайвий раз не спілкувалася з пресою на рахунок особистого життя.

Можна сказати, що Сергій Жадан у цій темі стан став прицидентом, і тільки тому, що сам — публічна людина і приковує погляди.

Нагадуємо, що Святослав Вакарчук ніяк не відреагував на останні інтерв’ю Христини, в яких вона розповіла правду про себе.

spot_img

Схожі статті

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.