Весілля, звістка про очікування первістка, служба і мільйонні борги Кондратюку: де зараз Віталій Козловський

Віталій Козловський, можна сказати, що ветеран українського шоу-бізнесу, який бачив різні часи, і пройшов зі своїми колегами непростий шлях довжиною в 20 років.

Віталій Козловський не з чуток знає, що це таке — розірвати зі своїм продюсером контракт. За всю історію українського шоу-бізнесу у цьому питанні саме йому пощастило найменше. Адже в результаті судових розбірок між ним та Ігорем Кондратюком судом було постановлено, що виконавець має виплатити колишньому продюсеру неймовірну суму грошей, яка не підйомна для більшої частини населення землі.

Віталій Козловський розповів про борги Кондратюку, весілля та поповнення в сімʼї

Віталій Козловський розповів про борги Кондратюку, весілля та поповнення в сімʼї

Досі зірка ці борги не виплатив. І досі Ігор Кондратюк на нього тисне та забирає його кошти. Півроку тому продюсер потрапив також у скандал через те, що не дивлячись на службу Віталія та невелику зарплату, він не зробив йому жодної поблажки, хоча б виходячи з думки, що співак знаходиться на захисті країни і продовжує отримувати від нього кошти.

Але Віталій запевняє публіку, що для нього ця сторінка закрита, і він намагається зайвий раз не згадувати на публіці Ігоря. Натомість, він потішив фанатів новиною про зміни в особистому житті: зірка одружився. Хоча й відмовився розкривати особистість своєї коханої, преса швидко впоралася з цим завданням.

Новоспеченою дружиною артиста виявилася Юлія Бакуменко, його піарниця, з якою зірці приписували романи багато років. Окрім того стало відомо, що пара чекає на малюка. Невдовзі після появи даної чутки Віталій підтвердив її за допомогою кліпу.

Цікаво, що попри неймовірну зайнятість Козловський знаходить час для творчості, сім’ї, інколи його можна зустріти в місті, а його акаунту завжди активний і на ньому з’являється свіжий контент.

Де навчався Віталій Козловський
 Віталій Козловський розповів про борги Кондратюку, весілля та поповнення в сімʼї

На кого чекає пара поки що невідомо. Втім, Віталій Козловський 2 роки тому пережив новий здіт у карʼєрі та зміг поправити свою репутацію, що дає сподівання фанатам на світле майбутнє у зірки.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.