Камалія показала помітно підрослих доньок-красунь, яких забрала з Англії: це Арабелла та Мірабелла Захур

Співачка Камалія забрала своїх дочок від пакистанського мільярдера та привезла до України. Як змінилися дівчатка за кілька місяців?

Ще на початку війни в Україні, 2022 року, родина Камалії у складі її чоловіка Мохаммада Захура, мами Інни Шмаренкової та двох доньок-двійнят Аребелли та Мірбелли виїхали до Великобританії, де оселилися в одному з Лондонських будинків пакистанського бізнесмена. Поки артистка разом із чоловіком займалася благодійністю та збирала кошти на допомогу переселенців, її дочки вступили до однієї з британських шкіл, де продовжили своє навчання.

Камалія з чоловіком-мільярдером та дочками
Камалія з чоловіком-мільярдером та дочками

Через деякий час в Україну повернулася мама артистки, потім приїхала сама Камалія і несподівано повідомила, що після 20 років шлюбу вирішила розлучитися з пакистанським мільярдером. У коментарі співачка наголосила, що вважає Мохаммада чудовим батьком і що збирається підтримувати з ним зв’язок заради спільних творчих проектів та дочок.

Камалія з дочками
Камалія з дочками

З того часу Арабелла та Мірабелла живуть на два дома – у Лондоні разом із батьком, а у вільний від навчання час на канікулах приїжджають до мами.

Так, напередодні Камалія повідомила, що її дочки знову приїхали до України. У своєму мікроблозі артистка оприлюднила фотографію, на якій позувала разом з Арабеллою та Мірабелою.

“Моє серце наповнюється невимовною радістю та теплотою, адже мої улюблені ангелочки, Мірабелла та Арабелла, приїхали до мене до Києва!”, – написала Камалія.

Дивлячись на фотографію, можна помітити, наскільки подорослішали дівчатка. Вони так само як і мама, стали справжніми красунями.

У коментарі артистка ще зазначила, що кожна мить, проведена з дітьми, – це для неї скарб, який вона зберігатимуть в глибині свого серця. Також співачка зізналася, що пишається дочками і що вони є “смислом її життя”. Зазначимо, що пост дуже зворушив шанувальників артистки.

А що ви скажете з цього приводу?

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.