“Було багато можливостей”. Могилевська пояснила, чому не виїхала з України та вразила реальною причиною

Наталія Могилевська вперше дала ексклюзивний коментар на рахунок того, чому все ж таки не поїхала з України 2 роки тому. Що зупинило зірку від евакуації?

2 роки тому Наталія Могилевська опинилася серед тих зірок, які попри небезпеку та непередбачуваність майбутнього прийняла рішення залишитися на батьківщині і працювати над тим, що може принести реальну користь. В результаті, зірка вже незабаром почала гастролювати з благодійними концертами та збирати гроші, які направлялися волонтерам.

У цій непростій задачі їй допомагав коханий чоловік Валентин. Як зізнавалася зірка, це були перші її стосунки за 10 років.

Наталія Могилевська розповіла, чому не евакуювалася з України

Наталія Могилевська розповіла, чому приховує прийомних дочок
Наталія Могилевська розповіла, чому не евакуювалася з України

Окрім того, артистці дісталося за російську мову та не бажання переходити на солов’їну. Але вже пізніше Наталія з гладила гострі кути, і публіка швидко забула про даний інцидент.

До сьогодні Наталія активно їздить Україною з концертами і зараз виконує обов’язки прийомної матері, адже в новорічну ніч стало відомо, що вона удочерила двох дівчаток.

І лише нещодавно Могилевська пояснила, чому разом з дітьми все ж таки не поїхала з Батьківщини і попри все залишалася тут. Також Наталія під час інтерв’ю на каналі Ukraine World News також наголосила, що на відміну від своїх колег популяризувала українську мову.

“У мене таке прізвище, у мене таке коріння, я настільки українка. Мій дід — викладач української філології в червоному університеті. Саме він прищеплював любов до української мови Рибчинського, це його учень, і Ніні Матвієнко. Я назавжди залишаюся в Україні. У мене було так багато можливостей поїхати. Я настільки люблю Київ. І я дуже багато з 1999-го роблю для розвитку українського шоу-бізнесу, української культури. Тоді не модно було співати українською, але у мені вже з’явилася пісня Місяць. А до ніше з Рибчинським пісня Самота”

Тож співачка зізналася, що насправді залишилася в Україні саме через свій патріотизм.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.