“Здійснена мрія”: Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу виїхала з України, і не одна

Друга дружина Мурата Налчаджиоглу, який прославився в Україні як колишній чоловік Ані Лорак, покинула Україну після офіційного розлучення з бізнесменом.

Мурат та Лілія побралися влітку 2023-го. Здавалося, що в парі все прекрасно. Після весілля закохані рушили у подорож, в яку взяли своїх дітей Олександру та Софію. Зіркова мачуха прекрасно поламала з дочкою бізнесмена. Мурат же зізнавався своїй пасербиці, що любить її як рідну.

Тому для публіки розставання пари стало справжнім сюрпризом. Але з іншої сторони історія з Ані Лорак, коли Мурат попався на зраді, все ж таки відкидала свою тінь на цей шлюб і підказувала, що така ситуація може статися знову.

Зокрема, у своїх коментарях Лілія неодноразово натякала, що розрив стався саме через невірність підприємця. Але офіційно причина не названа.

Колишня дружина Мурата Налчаджиоглу поїхала з України

2 тижні, 4 і 6 місяців: що відомо про найкоротші шлюби українського шоубізу
Колишня дружина Мурата Налчаджиоглу поїхала з України

Майже одразу після розставання Мурат знайшов іншу. В мережі ходять чутки, нібито через неї розкол в родині і відбувся. Втім, Анастасія Фоксі запевняє, що коханкою не була.

Бізнесмен же залишає усі здогадки на фантазію публіки, і лише регулярно нагадує про те, що особисте життя з користувачами обговорювати не хоче і не збирається. Лілія Реус же лише нещодавно змогла оформити розлучення офіційно, після чого забрала дочку, і разом з подругою рушила на відпочинок. Зараз красуня за кордоном.

У поїздку візажистка вирушила відразу після розлучення з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу. У Єгипті Реус відпочиває разом із подругою Дар’єю та донькою Олександрою. У ролику вони всі знялися в аеропорту, а також у купальниках на тлі басейну, виконуючи той самий танець.

“Здійснена мрія”, – написала Реус.

Нагадуємо, що раніше Лілія зізнавалася, нібито після розлучення цілком серйозно розглядала варіант еміграції до Ірландії, і навіть збиралася це зробити, але через приблизно місяць повернулася до України, імовірно, для оформлення розлучення та майнових питань.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.