50-річна продюсерка Олена Мозгова мати трьох доньок. Старшій Зої вже виповнилося 30 років, середня Євгенія, яка народилася у шлюбі зі співаком Олександром Пономарьовим, нещодавно відзначила 26-річчя, а молодшій Соломії від співака Девіда Аксельрода у 2024 році виповниться 9. Дві дорослі дочки не публічні особи, тому Мозгова дуже мало розповідає про них, а ось молодшу Солю, Олена показує регулярно. Мало того, знаменитість не втрачає нагоди похвалитися талантами дівчинки.
![Олена Мозгова та її дочка від Девіда Аксельрода Олена Мозгова та її дочка від Девіда Аксельрода](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/12/mycollages-2023-12-26t235151.708-900x900.jpg)
Так, напередодні Олена Мозгова оприлюднила свою фотографію, на якій позувала у стильних варених джинсах, світлих черевиках, блакитному пальто-оверсайз та футболці з яскравим принтом. У коментарі продюсерка похвалилася, що малюнок на її футболці намалювала Соломія. Тепер кожен, хто відправить донат на потреби української армії, може отримати модний аксесуар із зображенням мімози.
Також у своїх соціальних мережах Мозгова показала, як виглядає оригінальний малюнок Соломії.
![Олена Мозгова похвалилася малюнком своєї молодшої дочки Олена Мозгова похвалилася малюнком своєї молодшої дочки](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/snymok-ekrana-2024-04-01-195346.png)
У Мережі відразу з’явилися коментарі:
“Талановіта!”, “У Солі вже бренд”, “Дуже чекаю вже на ці круті фублолки”, “Солічка неперевершена! Дуже гарно та вишукано! Молодчинка!”, – коментували українці.
Нагадаємо, що дочка Девіда Аксельрода та Олени Мозгової дуже творча та талановита дівчинка. Так, до війни продюсер показувала, як Соломія розмалювала свою першу писанку.
![Соломія розмалювала свою першу писанку](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/snymok-ekrana-2024-04-01-195739-1400x780.png)
Ось ще кілька робіт маленької Солі.
![Малюнки Соломії](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/mycollages-2024-04-01t200527.655-1400x682.jpg)
Нагадаємо, що нещодавно Олена разом із молодшою донькою побувала у Львові. Як розповіла Мозгова, Соломії дуже сподобалося місто, і дівчинка попросила маму обов’язково привести її туди знову. На згадку про прогулянку вуличками стародавнього міста Олена влаштувала для доньки справжню фотосесію. Вийшли дуже атмосферні кадри.
![Олена Мозгова звозила молодшу доньку до Львова](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/02/mycollages-2024-02-13t171846.568.jpg)
![Олена Мозгова звозила молодшу доньку до Львова](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/02/mycollages-2024-02-13t171914.014.jpg)
А що ви скажете з цього приводу?