Талановита дівчинка: Олена Мозгова похвасталась футболкою з малюнком своєї молодшої дочки від Аксельрода

Дочка Олени Мозгової та співака Девіда Аксельрода 8-річна Соломія росте дуже творчою та талановитою дівчинкою, як її мама та знаменитий тато.

50-річна продюсерка Олена Мозгова мати трьох доньок. Старшій Зої вже виповнилося 30 років, середня Євгенія, яка народилася у шлюбі зі співаком Олександром Пономарьовим, нещодавно відзначила 26-річчя, а молодшій Соломії від співака Девіда Аксельрода у 2024 році виповниться 9. Дві дорослі дочки не публічні особи, тому Мозгова дуже мало розповідає про них, а ось молодшу Солю, Олена показує регулярно. Мало того, знаменитість не втрачає нагоди похвалитися талантами дівчинки.

Олена Мозгова та її дочка від Девіда Аксельрода
Олена Мозгова та її дочка від Девіда Аксельрода

Так, напередодні Олена Мозгова оприлюднила свою фотографію, на якій позувала у стильних варених джинсах, світлих черевиках, блакитному пальто-оверсайз та футболці з яскравим принтом. У коментарі продюсерка похвалилася, що малюнок на її футболці намалювала Соломія. Тепер кожен, хто відправить донат на потреби української армії, може отримати модний аксесуар із зображенням мімози.

Також у своїх соціальних мережах Мозгова показала, як виглядає оригінальний малюнок Соломії.

Олена Мозгова похвалилася малюнком своєї молодшої дочки
Олена Мозгова похвалилася малюнком своєї молодшої дочки

У Мережі відразу з’явилися коментарі:

“Талановіта!”, “У Солі вже бренд”, “Дуже чекаю вже на ці круті фублолки”, “Солічка неперевершена! Дуже гарно та вишукано! Молодчинка!”, – коментували українці.

Нагадаємо, що дочка Девіда Аксельрода та Олени Мозгової дуже творча та талановита дівчинка. Так, до війни продюсер показувала, як Соломія розмалювала свою першу писанку.

Соломія розмалювала свою першу писанку
Соломія розмалювала свою першу писанку

Ось ще кілька робіт маленької Солі.

Малюнки Соломії
Малюнки Соломії

Нагадаємо, що нещодавно Олена разом із молодшою донькою побувала у Львові. Як розповіла Мозгова, Соломії дуже сподобалося місто, і дівчинка попросила маму обов’язково привести її туди знову. На згадку про прогулянку вуличками стародавнього міста Олена влаштувала для доньки справжню фотосесію. Вийшли дуже атмосферні кадри.

Олена Мозгова звозила молодшу доньку до Львова
Олена Мозгова звозила молодшу доньку до Львова
Олена Мозгова звозила молодшу доньку до Львова
Олена Мозгова звозила молодшу доньку до Львова

А що ви скажете з цього приводу?

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.