“Я єдиний годувальник у своїй сім’ї”: екс-холостяк Нікіта Добринін чесно відповів, чому відсиджується вдома

3 роки тому Нікіта Добринін потрапив у гучний скандал через те, що був готовий працювати на українському телебаченні, і лише попередня реакція публіки вберегла його від цього вчинку.

Зараз Нікіта звичайно повністю має проукраїнську позицію, і навіть не згадує про те, що колись був готовий поїхати до Москви. На той момент в нього була красуня дружина, яка чекала на малюка. Звісно, пара не знала про те, що на них чекає. А попереду були складні часи в країні та розлучення.

З маленьким сином Левом від Нікіти Даша Квіткова поїхала закордон, де перебувала деякий час в безпеці. Але пізніше було прийнято рішення повернутися.

Нікіта Добринін відповів, чому не йде служити та захищати Україну

Нікіта Добринін розповів про нову загадкову обраницю
Нікіта Добринін відповів, чому не йде служити та захищати Україну

За цей час, судячи з усього, відбулося багато чого, адже невдовзі Даша та Нікіта повідомили, що розлучаються, і продовжують спілкуватися лише заради спільного сина, який дуже маленький і має потребу у цілій та щасливій сім’ї.

На той час Нікіта вже почав займатися волонтерством, адже у перші місяці захищав свою Україну у лавах ТРО.

І лише нещодавно Нікіта дав публічне зізнання на рахунок того, чому не йде захищати свою країну, і замість цього продовжує перебувати вдома, працювати, і жити звичним життям. За словами Добриніна, він перш за все піклується про свою сім’ю.

“Я абсолютно впевнений в своїй позиції і я знаю, чим я займаюся. Тому з будь-якими закидами конкретно на мою адресу мені не складно. Я розумію, що я один годувальник в своїй родині в своїх батьків, я допомагаю своїм друзям, брату, який на передовій, тобто я усвідомлюю, що без мене їм буде складніше”, – розповів Добринін у програмі “У ліжку”.

Нагадуємо, що окрім колишньої дружини та маленького сина у Нікіти нібито з’явилася нова кохана, однак ведучий не розповідає про те, що відбувається в його житті після розлучення. Цілком можливо, що преса роздула із маленької інтрижки справжньою сенсацію, і ніякої коханої насправді немає.

Тим часом Даша також засвітилася у компанії чоловіка, з яким їй почали прописувати роман. Сталося це під час ДТП, яке було зроблено за провини блогерки.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.