“Без драми і без образ”: Санта Дімопулос розлучилася з другим чоловіком та назвала причину розірвання шлюбу

Знаменита українська спортсменка, танцівниця та співачка Санта Дімопулос повідомила про те, що розлучається зі своїм чоловіком. Що насправді відбувається?

Санта Дімопулос та Ігор Кучеренко здавалися абсолютно ідеальною парою. Попри велику різницю у віці та різні сфери діяльності, вони ніби були одним цілим. Екс-пара виховує разом двох прекрасних діток, і свого часу показала користувачам, як виглядає гармонійна та щаслива сім’я.

Але вже в 2023-у у користувачів з’явилися підозри на рахунок того, що стосунки дали тріщину. Санта почала здебільшого викладати публікації, на яких з’являлася без чоловіка, і навіть не згадувала його у своїх дописах. Ще більш підозрілою була її поїздка в Київ разом з сином.

Санта Дімопулос повідомила, що розлучилася з другим чоловіком

Донька і чоловік Санти Дімопулос
 Санта Дімопулос повідомила, що розлучилася з другим чоловіком

І ось нарешті Санта розвіяла підозри та здогадки і дала відповідь на німе питання, яке повисло у повітрі.

Дімопулос оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram повідомлення про те, що вона розлучається з бізнесменом Ігорем Кучеренко. Офіційна причина — неможливість далі рухатися та розвиватися разом. Примітно, що за ці 2 роки сім’я постійно змінювала місце проживання, перебуваючи то в Дубаї, то в Іспанії, то у Франції.

У дописі Санта також подякувала колишньому чоловіку за увесь цей досвід та час, який вони провели разом. Також зірка зізналася, що нібито у розставання також є любов та прийняття.

Нагадуємо, що раніше Санта неодноразово отримувала запитання від співвітчизників на рахунок своєї російської мови, а також втечі за кордон. Співачка заявила, що повністю підтримує Україну і бажає їй перемоги, але розмовляє рідною мовою, і коли з нею говорять українською переходить на українську.

При цьому зірка тоді зазначила, що її засмучує, ніби українці боряться одне з одним, а не проти ворога. Дані заяви по впливали на публіку по-різному, але у Санти яке раніше велика кількість шанувальників та людей, які щиро засмучується, коли вона ділиться подібними сумними новинами, як розлучення з коханим чоловіком.

spot_img

Схожі статті

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.