Олег Скрипка вперше розповів, де навчаються його сини та показав, як вони виглядають: виросли красенями

Знаменитий український виконавець Олег Скрипка вперше заговорив про своїх дорослих синів та розповів про те, чим вони займаються і ким хочуть стати.

Олег Скрипка належить до тих знаменитостей, які все ж таки обмежують доступ шанувальникам та пресі до своєї сім’ї, і намагаються захистити зокрема спадкоємців від надмірної уваги публіки. Однак, час від часу знімки з родиною до публічного доступу все ж таки потрапляли.

Чоловіку вдається тримати баланс, а тому не складається враження, що він взагалі не готовий ділитися з фанатами правдою про своє життя.

Олег Скрипка вперше зізнався, де та на кого навчаються його обидва сини

Олег Скрипка з синами
Олег Скрипка вперше зізнався, де та на кого навчаються його обидва сини. Архівне фото музиканта з синами

Але нещодавно поціновувачам музики Олега все ж таки пощастило, адже він розкрив правду про свою сім’ю. Його сини Роман та Устим вже дорослі. Обидва активно розмірковують на рахунок свого майбутнього.

Так, виявляється, один зі спадкоємців артиста вже визначився зі своїм призначенням житті, а інший от-от має прийняти рішення.

На даний момент Роман вже навчається на історичному факультеті, а Устим незабаром має випуститися, і планує стати музикантом.

“Старший син навчається історії. Молодший син закінчує школу в цьому році, і він хоче бути музикантом. Як він зробить свою кар’єру, ми побачимо, але він пише свої музичні альбоми”, — зізнався співак в інтервʼю для “Люкс ФМ”.

Зараз також стає питання, чи буде Устим вступати в український учбовий заклад, або ж обере його за кордоном. Олег висловився на цей рахунок просто. Мовляв, куди візьмуть, там і буде навчатися. Хоча немає сумнівів, що з таким батьком музика Устиму буде даватися легко, а отже він зможе вибрати собі заклад до душі.

Нагадуємо, що раніше Олег Скрипка дав ексклюзивне інтерв’ю, яке навело немало шуму. Чоловік вперше висловився про подружні зради і проявив лояльність до невірності в шлюбі, хоча при цьому зазначив, що сам принципово обирає моногамні стосунки, якщо взяв на себе відповідальність та одружився.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.