“Я відповідальний за те, що робив”: Віталій Козловський вразив поясненням, чому співав російською мовою

Як відомо, Віталій Козловський 2 роки тому потрапив у перелік артистів, які активно не тільки співали російською мовою, але й їздили з виступами до російської федерації.

І якщо раніше зірка взагалі ніяк не реагував на критику на рахунок цього, то звісно, 2022-го все кардинально змінилося. Зокрема, Віталій публічно заявив про те, що серйозно помилявся, не розумів цілісної картини і того, як це вплине на його співвітчизників, і звичайно перепросив за цей вчинок.

Примітно, що попри тверду позицію у цьому питанні, аудиторія все одно неодноразово йому нагадувала про минулі помилки, тож Козловському довелося на цей рахунок виправдовуватися не одноразово.

Віталій Козловський розповів, чому раніше співав російською

Віталій Козловський поділився своїми фобіями
Віталій Козловський розповів, чому раніше співав російською

Пізніше стало відомо, що Козловський пішов служити. Можна сказати, що це серйозно змінило його репутацію в Україні, і значно її підвищило. Особливо на тлі тих артистів, які постійно говорили про свій патріотизм, але захищати країну так і не пішли, прикриваючись волонтерством та грошима.

У той самий період публіка почала закликати Ігоря Кондратюка припинити брати з Віталія Козловського гроші, які він йому заборгував через рішення суду. Втім, продюсер у цьому питанні виявився доволі не гнучким і заявив, що співак виплатить йому всі кошти.

Віталій же тим часом встиг одружитися. І ба більше, незабаром він стане батьком. Але спогади про його російськомовний репертуар все одно поки що не відпускають його слухачів. Тож нещодавно Віталій був вимушений знову дати коментар на цей рахунок.

Чоловік зізнався, що усвідомив свою помилку у цьому питанні і розуміє, що не навмисно, але розмивав кордони з Росією.

“Я ніколи не міг подумати, що армія буде так близько біля мене і стане реально моїм життям. Щойно почалася вона, це сильно вплинуло на мою свідомість. Я зрозумів, що я відповідальний за те, що робив раніше”, – сказав Віталій у проєкті Суспільне Культура “Русифікація в стилі поп”.

Нагадуємо, що службу Віталія Козловського також неодноразово ставили під сумнів, але він вже довів той факт, що дійсно захищає країну.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?