За 50 тисяч прямо на сцені: Володимир Дантес та Олексій Дурнєв у день народження Монатіка зняли з себе одяг

Володимир Дантес та Олексій Дурнєв на даний момент активно займаються збором коштів, які вони використовують для благодійності. І інколи доводиться йти на неочікувані міри.

Так, зовсім не дивно, що ці двоє активно співпрацює, адже в них схоже почуття гумору, енергетика і навіть філософія життя. Вони давно знайшли спільну мову, а тому немає сумнівів, що окрім спільного шоу, яке вони ведуть, ще й має місце міцна дружба.

А наявність друга поряд, який завжди підтримає, інколи приводить до прийняття доволі ризикових та сміливих рішень. Як наприклад, роздягнутися на очах у великої аудиторії прямо на сцені.

Володимир Дантес та Олексій Дурнєв зняли одяг на сцені

Зараз обидва перебувають у великому благодійному турі “Пожежа”. Найперший виступ із усіх запланованих вже відбувся у місті Суми, і потішив неймовірною витівкою. Заради донату у розмірі 50 тисяч гривень Дантес та Дурнєв роздяглися просто на сцені.

Володимир Дантес та Олексій Дурнєв зняли одяг на сцені. Кадри, які були зроблені під час виступу

Дантес зняв майже увесь одяг, а Олексій обмежився лише футболкою, і залишився в джинсах. В цей момент співак впав на підлогу та почав танцювати.

Нагадуємо, що обидва за цей час провели велику кількість різноманітних проєктів, метою яких були збори коштів. І обидва в цьому питанні доволі успішні.

Втім, ні Володимир, ні Олексій не брали активної участі у захисті України. Навіть у перші дні чоловіки не приєднувалися до жодних організацій, які допомагали захисникам впоратися з ворогом. І звичайно не проходили службу.

Окрім того, Володимир Дантес пережив важке розлучення. Весною 2022-го разом з дружиною Надею Дорофєєвою він повідомив про те, що вони розстаються. Тоді з’ясувалося, що пара виявляється деякий час вже не була разом, але не наважувалася заговорити про це вголос.

Серйозні зміни в житті змусили їх зробити цю заяву. Пізніше Дантес і зізнався, що насправді шлюб можна було врятувати, але вони відчули, що необхідно позбуватися від зайвого, і цим зайвим стали стосунки.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.