Потап публічно звернувся до дружини Насті Каменських і попросив її бути з ним попри все: “Не облиш мене”

Незважаючи на чутки про розлучення, Потап не перестає акцентувати увагу на його зв'язок з Каменською - то покаже їхнє спільне фото, то публічно до неї звернеться. А що Настя?

Ось уже понад рік не зрозуміло, що насправді відбувається в сім’ї Насті Каменських та Потапа. Багато хто вважає, що пара давно розлучилася, але з якихось невідомих причин не поспішає оголошувати про це публічно.

Потап публічно звернувся до дружини Насті Каменських
Потап публічно звернувся до дружини Насті Каменських

Наприклад, скандальний блогер Богдан Беспалов, посилаючись на інформацію, отриману з близького оточення співачки, розповів, що Каменських вже знайшла собі нового забезпеченого чоловіка, з яким живе в Іспанії, а Потап, нібито, “божеволіє” від близької подруги дружини – Анни Андрійчук. За словами журналіста, саме зв’язок з колишньою дружиною Позитива і став приводом розпаду пари.

Зазначимо, що самі артисти нічого не коментують. Мало того, Потап періодично натякає, що між ним і Настею ще е стосунки. Так, напередодні в мікроблозі продюсера вперше за довгий час з’явилася їхня спільна фотографія, де вони обоє позували на одній кухні. Судячи з усього, знімок був зроблений за кордоном, куди співачка виїхала напередодні.

Потап публічно звернувся до дружини Насті Каменських
Потап публічно звернувся до дружини Насті Каменських

А сьогодні репер публічно звернувся до дружини. У Instagram Олексій опублікував відео з нового кліпу Каменських та коротко написав “Не кидай мене!”.

Потап публічно звернувся до дружини Насті Каменських
Потап публічно звернувся до дружини Насті Каменських

У Мережі з’явилося багато коментарів, де писали захоплені слова про пісню та кліп, проте Настя пост чоловіка проігнорувала. Лише за кілька годин співачка оприлюднила відео, на якому постала у вбранні з нового кліпу.

“Тепер один із найулюбленіших образів – мій лук із відео на пісню “Не облиш мене” Як вам, до речі?”,- поцікавилася у шанувальників артистка і жодного слова про чоловіка.

Нагадаємо, що після виходу відео, де Богдан Беспалов розповідає про розлучення артистів, Настя Каменських несподівано опублікувала відео з їхнім весіллям Потапом і написала, що це “старі спогади про кохання”. Цікаво, що хотіла сказати цим артистка?

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.