Був напоготові йти та захищати рідних: де зараз насправді другий чоловік Ольги Сумської Віталій Борисюк?

Знаменита українська акторка Ольга Сумська вперше розповіла про те, як її чоловік Віталій Борисюк провів ці 2 роки, чого хотів, і які плани будував.

24 лютого в сім’ї Ольги Сумської сталося велике горе — померла її матір Ганна Іванівна. Поки сім’ї евакуювалися зі столиці та шукали прихистку в Європі, родина Сумських займалася організацією похорон. Поховавши маму, Ольга В’ячеславівна забрала дочку та рушила до Італії. Її чоловік Віталій Борисюк залишився в Україні.

Де зараз насправді другий чоловік Ольги Сумської Віталій Борисюк

Ольга Сумська та Віталій Борисюк
Де зараз насправді другий чоловік Ольги Сумської Віталій Борисюк

Чоловік регулярно виходив на зв’язок. Він мав у планах захищати разом з іншими бригадами околиці столиці, але на службу так і не пішов. Вже пізніше, коли ситуація кардинально змінилася, Сумська повернулася додому, і почала разом з чоловіком гастролювати з благодійними виставами.

Виявляється, плани йти захищати країну в нього все ж таки були. Але інколи вони не співпадають з планами долі на нас. Ольга В’ячеславівна нещодавно розповіла, що виявляється Борисюк одразу явився на медогляд, але не пройшов його.

“Це було 2 тижні після початку. Йому сказали, що поки що не на часі, бо беруть тільки військових. Він напоготові. Віталій – актор, але спортивна людина, володіє зб*оєю. Якщо потрібно буде, то, звичайно, піде захищати”, – говорила актриса.

Варто відмітити, що при цьому Віталій ще й долучався до волонтерських ініціатив та активно брав в них участь. Втім, актор зазвичай не висвітлював дані дії і інколи пригадував про них.

На даний момент разом зірковими батьками також гастролює дочка Віталія та Ольги Ганна. Минулого року вона закінчила театральний інститут та приєдналася до трупи. Так само з сім’єю завжди колишній чоловік Ольга В’ячеславівни Євген Паперний. Адже чоловік є керівником колективу.

За ці 2 роки Віталій Борисюк не виїжджав за кордон і увесь цей час знаходився на території України, навіть коли його дружина виїжджала з іншими артистами для закордонних концертів.

spot_img

Схожі статті

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.