“Таємні романи” між Поляковою та молодими зірками – Владом Міцкевичем і Максом Єжовим: всі факти і коментарі

Знамениту українську співачку Олю Полякову вже неодноразово підозрювали у невірності чоловіку Вадиму Буряковському. Та чи правда щось було на стороні?

Оля Полякова перебуває у шлюбі з відомим бізнесменом Вадимом Буряковський понад 20 років. За цей час у пари народилося двоє прекрасних дітей. Маша та Аліса неймовірно схожі на батька, але за характером більше нагадують матір. Уся сім’я має прекрасне почуття гумору, вміє спілкуватися з публікою, і в цілому привертає до себе увагу харизмою та легкістю.

Оля Полякова розповіла, чи мала романи з Міцкевичем чи Єжовим

45-річна Полякова приголомшила змінами в образі. Блондинка та брюнетка
Оля Полякова розповіла, чи мала романи з Міцкевичем чи Єжовим

При цьому Оля Полякова — дуже приваблива жінка, а тому зовсім не дивно, що в шанувальників виникають думки на рахунок флірту та почуттів, які у зірки можуть виникнути нібито на стороні. Тим паче при співпраці на різноманітних проєктах. Як ніяк, в шоу-бізнесі доводиться працювати з неймовірно харизматичними людьми.

Оля Полякова розповіла, чи мала романи з Міцкевичем чи Єжовим

І саме тому службові романи взагалі не являються в медіа чимось незвичайним, так як коли життя зіштовхує, інколи не залишається вибору. І якщо у знаменитостей складається, вони відкрито про це говорять та приймають свідоме рішення.

Декілька років тому Олю Полякову підозрювали у романі з Максом Єжовим. Але тоді окрім серйозної хімії та кокетства глядачі нічого особливого не помічали. Хоча міцна дружба Олі та Макса доходила до того, що Єжов навіть приїжджав вітати її дітей з днем народження, що здавалося публіці дуже дивним.

З Владом Міцкевичем абсолютно інша ситуація, адже нещодавно до мережі потрапили кадри, на яких Оля разом з кухарем цілується, сміється, обіймається, тощо.

За словами зірки, вони з Владом просто друзі, і для неї таке спілкування нормальне. Мовляв, Влад виявився не дуже хорошою людиною, і намагався її шантажувати. Тому вночі на його особистій сторінці з’явилися дані кадри. Примітно, що Вадим підтримав свою дружину.

Оля Полякова розповіла, чи мала романи з Міцкевичем чи Єжовим

А далі все почало розгортатися таким чином, що складається враження, ніби Оля та Влад просто пограли в скандал, аби привернути увагу до проєкту Міцкевича.

На тлі скандалу 3 квітня кулінар випустив пісню “Королева”, яка присвячена артистці.

Варто зауважити, що це вже не перша пісня Міцкевича. У його творчому доробку є ще дві композиції. Одну з них він присвятив своєму минулому.

Схожі статті

Прийшла мудрість: 55-річна Надія Матвєєва у стосунках з молодим почала працювати над своїми емоціями

Ведуча програми "Все буде добре" Надія Матвєєва підкорила своїх підписників ніжною жовто-гарячою сукнею. Те, у що одягнута зірка, фанатам набагато цікавіше, ніж якийсь там інтелект.