Днями відома українська комічна акторка та зірка проєкту “Квартал 95” Олена Кравець з’явилась у міні-інтерв’ю для програми “ТУР Зірками” від Люкс ФМ. В рамках проєкту Олена прокоментувала особисте життя старшої доньки Марії та розповіла про свій стан здоров’я, однак говорити про чоловіка Сергія категорично відмовилась.
На запитання інтерв’юерки, як змінились стосунки з коханим після війни та через що між парою можуть виникати непорозуміння, Кравець відповіла коротко:
“Давайте ще про щось поговоримо. Не хочу, я просто не дуже особисте життя викриваю зараз”
Така відповідь зірки спантеличила шанувальників, а Мережею почали ширитись чутки про можливе розлучення Олени та Сергія. Варто зазначити, що останнім часом артистка вкрай рідко показує спільні знімки зі своїм чоловіком.
![Зірка Квартал 95 Олена Кравець підігріла чутки про розлучення з чоловіком](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/mycollages-2024-04-05t124622.365.jpg)
Нагадаємо, що Олена та Сергій Кравець познайомились ще в університеті. В студентські роки пара разом грала у КВК. Тоді між ними виникли дружні стосунки, що згодом набули романтичного характеру. Наразі пара перебуває у шлюбі вже протягом 22 років. Відомо, що артистка та експродюсер студії “Квартал 95” побрались у 2002, однак пропозицію Сергій зробив коханій п’ятьма роками раніше.
Пара має трьох спільних дітей – старшу доньку Марію, якій нещодавно виповнився 21 рік і 7-річних двійнят Івана та Катерину. Зіркова матуся час від часу публікує знімки молодших у свій особистий фотоблог Instagram, а зі старшою донькою працює над спільним проєктом. Наразі подкаст мами та доньки “Вдома поговоримо” набуває неабиякої популярності на платформі YouTube.
![Зірка Квартал 95 Олена Кравець підігріла чутки про розлучення з чоловіком](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/mycollages-2024-04-05t124948.813.jpg)