Від нього Ольга свого часу народила єдину дочку Віру, яку зараз виховує самостійно. У пари не склалося через велику кількість причин, але Ольга розповіла, що здебільшого посприяли професійні провали чоловіка.
Мовляв, через це порушилася гармонія в родині, і врешті-решт пара прийняла рішення розійтися. Тим часом Ользі приписували стосунки з колегою Володимиром Ярославським. Причиною для пліток послужили численні кадри зіркових друзів, а також шалена хімія, яка між ними відбувається.
Але Ольга неодноразово говорила про те, що Володимира, як потенційного чоловіка для себе не бачить.
Ольга Мартиновська розповіла про свої стосунки
![Ольга Мартиновська розповіла, як дізналася про зраду бойфренда](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/03/image-2024-03-09t164720.182.png)
Мовляв, він навіть на руках її носити не може. І лише в 2023-го стало відомо, що в житті Ольги нарешті з’явився чоловік, який змусив її знову пірнути у кохання з головою. Його звуть Руслан, і він також займається ресторанним бізнесом. Нещодавно Мартиновська дала ексклюзивний коментар на його рахунок.
“Він такий, як я собі уявляла. Говорять, щоб зустріти свою людину, треба точно знати, яка вона: якого зросту, якого кольору очі, волосся. Для мене було принципово важливим завжди, щоб мій обранець був високого зросту, вищим за мене. Я вірю в любов між парами будь-якого зросту, але у кожного з нас свої таргани в голові. Ще мені важливо, щоб він був старшим за мене. Я вже мама для Віри і не хочу бути мамою для когось ще. У нас з ним різниця 17 років”
Примітно, що з Русланом Ольга познайомилася через соціальні мережі, коли він залишив свій коментар під фотографією. Але немає сумнівів, що вони дуже просто поладнали, адже їх об’єднує одна пристрасть, бізнес та захоплення.
Що ж стосується Ярославського, то в його житті досі поки що відсутні зміни, принаймні за офіційною версією. При цьому у зйомках нового сезону взаємодія між Ольгою та Володимиром ніяк не змінилася, що лише підкреслює той факт, що між ними, судячи з усього, взагалі ніколи не було кохання, інакше ситуація змінилася.