МастерШеф 13 сезон 9 випуск від 06.04.2024: хто назавжди покинув шоу – “Аж око сіпатися почало”

Хто покинув "МастерШеф-13" вже відомо. Ознайомтеся з нашим матеріалом, щоб дізнатися, хто на цей раз з усіх учасників назавжди покинув кулінарне шоу.

Стало відомо, хто покинув МастерШеф-13. На цей раз з шоу пішла Ріта.

Стало відомо, хто покинув МастерШеф-13

Цей випуск був створений для героїв, чий подвиг став легендою. Про українську силу, непереможний дух, хоробрість і незламність. Найсильніший кулінарний задум, щоб кожен із героїв дізнався на тарілці свій найтепліший спогад, пав на плечі учасників шоу.

На цей раз аматорів оцінювали люди, завдяки яким існує Україна та проект “МастерШеф”. Мова йде про учасників національної програми “Здоров’я українського народу”, реабілітаційного проєкту та захисників, які відвідали кухню. А готувати для них запросили Віку та Рому, що неабияк розізлила глядачів, які поділилися своїми думками в коментарях.

В результаті битви чорних фартухів програла Ріта, однак глядачі здебільшого з цим рішенням були не солідарні. Так, в коментарях багато хто написав, що підказувати з балкону учасникам нечесно, що в результаті призводить до того, що шов покидають сильні аматори.

Стало відомо, хто покинув МастерШеф-13

Нагадуємо, що після 24 лютого трансляція програми була призупинена через події в країні, а також відсутність спонсорів. Продюсери багато працювали над тим, щоби відновити ефіри, і врешті-решт через пів уроку кулінарне шоу повернулося на екрани. Але усіх російськомовних учасників дублювали, а у наступних сезонах російська мова вже не звучала взагалі.

Зараз тематика шоу здебільшого зачіпає поточні події, захисників, волонтерів та всіх, хто так чи інакше задіяний у житті держави.

Зокрема, самі судді зробили за ці декілька років великий внесок у перемогу. Ольга Мартиновська власноруч займалася транспортуванням життєво необхідних ліків, Ектор готував для захисників, а Ярославський влаштовував благодійні збори коштів, які вираховувалися мільйонами.

Тому на даний момент вони також розповідають аматором, що кулінарія може зробити у такі непрості для країни часи, і яким чином допомогти.

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.