Травесті-діва Монро відверто розповіла про свої заробітки за ці 2 роки: “Працювати доводиться постійно”

Українська артистка зізнається, що доходи впали, адже зараз її не запрошують на корпоративні вечірки. Проте, вона не впадає у відчай та розвивається в блогерстві.

Відома українська артистка Монро відверто розповіла про своє фінансове становище. Вона зізнається, що доходи впали разом з тим, як впав попит на розваги. Але діва не засмучується. Про джерела своїх заробітків вона розповіла в інтерв’ю для OBOZ.UA.

Монро розповіла, що після початку повномасштабної війни, головним заробітком акторки став її особистий блок на YouTube “Невгамовна Монро“. Артистку врятувало, що вона ще 8 років тому почала вести сторінку. Спочатку це було, більше як хобі, але з часом вдалося вийти не невеликий дохід.

“Спочатку заробляла в місяць доларів 20. А на 100 доларів вийшла, мабуть, років через 4. Пояснюю, що одразу стільки, як хтось мріє, не заробиш”, – поділилася зірка.

Травесті-діва Монро розповіла про життя блогера
Травесті-діва Монро розповіла про життя блогера

Концепція її каналу – це жити теперішнім, вона не тягне у блог минула та не загадує на майбутнє. Жінка просто висвітлює своє життя, показує трансформації, оглядає косметику. Найкраще переглядають ролики про супермаркети та ціни на продукти, або косметику з мас-маркету. На думку зірки, те, що доступно та цікаво всім.

Наразі, з одного відео, вона заробляє близько 50-60 доларів. Та сумлінно працює майже кожного дня. За словами артистки, якщо довго не випускатиме відео – зникне з рекомендацій, тому викладає щонайменше 2 відео на тиждень. Отриманих грошей її вистачає на побутові потреби.

“Мені вистачає заробітку в інтернеті на комуналку, на моїх кицьок, на себе і на якісь маленькі радощі. Це невеликий дохід, але все відносно – мені достатньо”, – розповіла Монро.

Травесті-діва Монро розповіла про свій дохід
Травесті-діва Монро розповіла про свій дохід

Схожі статті

44-річна Катерина Бужинська розповіла про конфлікт її старшої доньки та чоловіка: “Навіщо вони нам?”

Сімейні стосунки справа не легка. Інколи, щоб родичі змогли порозумітися потрібні роки спільного життя. Співачка Катерина Бужинська розповіла про те, як її чоловіка прийняла старша донечка.

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.