“Потрібно для легендарності”. Боднарчук розкритикував Кароль та виставив її діяльність у негарному світлі

Знаменитий український режисер Олег Боднарчук висловився на рахунок діяльності Тіни Кароль та вщент її розкритикував. Що відбувається? Усі подробиці в нашому матеріалі.

Як відомо, Тіна Кароль має багато досвіду роботи у ролі наставниці, адже неодноразово вона була тренеркою вокалістів на шоу, у тому числі для маленьких музикантів. Окрім того її підопічні вигравали частіше всіх інших. Втім, нещодавно Олег Боднарчук висловився на цей рахунок і поділився доволі неочікуваною точкою зору.

Режисер Олег Боднарчук розкритикував проєкт Тіни Кароль

Тіна Кароль показала чоловіка, з яким разом 18 років
Режисер Олег Боднарчук розкритикував проєкт Тіни Кароль

Мова пішла про про авторський YouTube-проєкт Тіни Кароль “Дім звукозапису”. У пілотному випуску героїнею стала її стара знайома Юлія Саніна.

Кароль обрала для зіркової колеги пісню Ігоря Поклада “Коханій”, яку Саніна виконала в джазовому аранжуванні. Тіна Кароль виступила одночасно і ролі інтерв’юера,і ролі музичного продюсера.

Співачка позиціонує цей крок як спробу популяризувати українське, а також пригадати твори, які незаслужено забуті глядачем. Олег же у своєму блозі заявив, що ця ідея зовсім не оригінальна.

Режисер Олег Боднарчук розкритикував проєкт Тіни Кароль

Примітно, що у коментарях користувачі здебільшого вступилися за артистку. Мовляв, критикувати легко, а от створити щось самому руки не доходять. Тому будемочук наштовхнувся на доволі бурхливу реакцію, хоча це було досить очікувано зважаючи на те, яка велика фанатська база у Тіни Кароль. Зазвичай її шанувальники вступаються за неї з будь-якого приводу.

Сама артистка поки що не відреагувала на випад Боднарчука на свою адресу. Втім, ще не вечір. Зазвичай поп-діва за себе заступається і не залишає такі коментарі без уваги. Тим паче, що часто це досить добре працює у якості піару. Не виключено, що і Олег посприяв популяризації проекту через критику.

Нагадуємо, що не так давно з’явилися чутки про новий роман Тіни Кароль. Подейкують, нібито артистка закрутила стосунки зі своїм танцюристом, у якості доказів преса надавала фотографії, які були зроблені посеред вулиці. Тіна та її імовірний коханий прогулювалися, тримаючись за руки.

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.