42-річний відомий ведучий Олександр Педан вступає до університету та розсекретив свою нову спеціальність

Знаменитий український телеведучий Олександр Педан повідомив, що прийняв рішення вступити до університету. Навіщо та яку спеціальність буде отримувати зірка?

Як відомо, декілька останніх років Олександр Педан присвятив дуже багато часу дослідженню системі української освіти. Такий крок був продиктований бажанням його старшої дочки вступити до інституту. Дівчина мала отримати вищу освіту, і активно займаючись вибором майбутнього навчального закладу, Олександр Педан вирішив показати університети та інститути усім українським дітям.

Це дуже корисна ініціатива, так як у батьків та їхніх дітей з’явилася можливість побачити усі заклади, не приїжджаючи до них особисто. Звичайно, передивитися все фізично неможливо, але набагато зручніше це зробити через блог. Окрім того, Олександр чесно розповідав про плюси та мінуси.

Олександр Педан розповів, що вступає до університету

Олександр Педан показав шанувальникам, як підросли його діти
Олександр Педан розповів, що вступає до університету

Але проект зайшов далі, і Олександр Педан надихнувся на вступ.

У ведучого вже є економічна освіта, але на даний момент він вирішив ще ознайомитися з професією державного управління. Дружина Олександра підтримала його і ба більше, складе йому компанію, адже буде вступати разом з ним.

“Це буде про те, як я ще можу монетизувати свою популярність з користю для держави. Державні органи управління, громадські організації… Дружина мені каже: “Ти що, крадеш мою мрію, це ти навчатимешся в тому ВНЗ?”. вступати до одного і того ж університету. І це так круто”, – розповів Олександр у програмі “Ближче до зірок”.

Але цікаво, що поданих не розповів, чи є в нього бажання надалі використовувати ці знання саме на благо майбутнього держави. Хто знає, можливо Педан має якісь грандіозні плани, про які поки що мовчить?

Нагадуємо, що після 24 лютого він здебільшого спокусувався на роботі в мережі та працює з аудиторією онлайн. У той самий час його колега Сергій Притула взагалі заявив, що більше не повернеться на екрани і не буде брати участь у розважальному форматі програм.

Схожі статті

Як виглядають кухні Ектора Хіменеса-Браво, Ольги Мартиновської і Вови Ярославського: так живуть “МастерШефи”

Дивовижний факт, але всі домашні кухні суддів "МастерШеф" - Ектора Хіменеса-Браво, Мартиновської та Ярославського виконані в одному стилі. Таке почуття, що над ними працював один дизайнер.