Це викрилося після смерті Євгена Огіра: Тіні Кароль довелося розкрити правду про позашлюбного сина чоловіка

Знаменита українська співачка Тіна Кароль втратила свого єдиного чоловіка Євгена багато років тому, але після себе він залишив багато згадок і двох синів.

Тіна Кароль завжди говорить про те, що не змогла прожити своє життя з чоловіком, якого сама для себе обрала. Мовляв, з ним померла частинка її серце, яку вона не зможе нікому і ніколи віддати.

Пройшло багато часу, але зірка дійсно не пов’язала своє життя з іншим. Вона проживає у маєтку, який колись Євген почав будувати для неї та майбутнього сина.

Тіна Кароль розповіла про позашлюбного сина свого покійного чоловіка

Тіна Кароль показала чоловіка, з яким разом 18 років
Тіна Кароль розповіла про позашлюбного сина свого покійного чоловіка

У ньому все влаштовано таким чином, щоб складалося враження, що він все ще з ними. Чоловік мріяв побачити, як росте його маленький спадкоємець, але Веніамін втратив батька у дуже маленькому віці. І не тільки Веніамін.

У хлопчика є рідний брат по-батькові лінії. Мова йде про позашлюбного сина Євгена. Продюсер дуже хотів сім’ю, але на жінці, яка народила йому малюка не захотів одружуватися. Що саме між ними відбувалося залишається загадкою, але після смерті Євгена Тіна доклала усіх зусиль, щоб її син не залишився сам, і спілкувався з братиком.

Хлопчик регулярно приїжджав до маєтку Кароль, і в нього навіть була своя постіль. Але з часом Веніамін припинив спілкуватися з ним, так як їх розвела доля. Хлопчик поїхав навчатися до Великобританії.

Тіна ж про свого пасинка вже давно не згадує. Принаймні в публічному просторі. Яким він став, чим займається та інші деталі невідомі широкому загалу. Тим не менш, у Євгена все ж таки залишилося аж двоє спадкоємців. Тож після новини про його смерть відбувся скандал: в пресі писали, що матір його позашлюбної дитини буде судитися за спадок, а також за права на пісні артистки.

Тіна Кароль заперечила той факт, що в неї намагаються відібрати її композиції. Але що відбувалося в сім’ї стосовно поділу майна досі невідомо. Тим паче, що в дитини Євгена дійсно мала усі права отримати щось від покійного батька.

Схожі статті

Як виглядають кухні Ектора Хіменеса-Браво, Ольги Мартиновської і Вови Ярославського: так живуть “МастерШефи”

Дивовижний факт, але всі домашні кухні суддів "МастерШеф" - Ектора Хіменеса-Браво, Мартиновської та Ярославського виконані в одному стилі. Таке почуття, що над ними працював один дизайнер.