Ідеальна Христина чи коварна Катерина? Яку з двох останніх дружин Володимир Остапчук полюбив сильніше

Український шоумен Володимир Остапчук ходив до РАГСу тричі. В останній з 23-річною Катериною Полтавською, яка вже встигла здобути репутацію ревнивої та скандальної особи.

Шоумен Володимир Остапчук до того, як розписався з Катериною Полтавською, був одружений двічі. Перший шлюб шоумена з Оленою Войтенко тривав 12 років. За цей час у пари встигло народитись двоє дітей. Потім було розлучення зі скандальними розбірками та звинуваченнями на адресу один одного.

Володимир Остапчук із Оленою Войтенко та дітьми
Володимир Остапчук із Оленою Войтенко та дітьми

А вже через короткий проміжок часу, Остапчук одружився з нотаріусом Христиною Горняк. Однак, незважаючи на яскраві стосунки та початок будівництва спільного будинку, пара раптово розлучилася.

Друга дружина Остапчука намагалася вирішити всі питання, у тому числі і про розподіл спільного майна, мирним шляхом – не скандалила та не писала гнівних постів, як Войтенко. Навіть коли стало відомо, що у шоумена дуже скоро з’явилася нова кохана, Крістіна тактовно побажала колишньому “щастя” та відсторонилася, хоча питання із спільним будинком так і залишилося невирішеним.

Володимир Остапчук та Христина Горняк
Володимир Остапчук та Христина Горняк

Далі були відносини Володимира з його новою молодою пасією – журналісткою Катею Полтавською, які розвивалися дуже стрімко. Вже після другого побачення парочка з’їхалися, а потім расписалася.  Дівчина швидко взяла все в свої руки. Катерина почала всюди супроводжувати коханого, контролювати кожен його крок, про що докладно ділилася в соцмережах.

Остапчук та Катерина Полтавська
Остапчук та Катерина Полтавська

Так стало відомо про скандал, який влаштувала Катерина на заході у приватному дитячому садку у Кропивницькому. Дівчина закотила сцену ревнощів шанувальницям, які намагалися сфотографуватися зі знаменитим ведучим після закінчення вечора. Про це розповів у своїй програмі блогер Богдан Беспалов.

Також Катерина вже встигла організувати собі бізнес та відкрила салон масажу та лазерної епіляції у столиці. Багато шанувальників упевнені, що все це на гроші Остапчука. Зважаючи на все, шоумен настільки закоханий у свою третю дружину, що готовий виконувати всі її забаганки.

Схожі статті

Як виглядають кухні Ектора Хіменеса-Браво, Ольги Мартиновської і Вови Ярославського: так живуть “МастерШефи”

Дивовижний факт, але всі домашні кухні суддів "МастерШеф" - Ектора Хіменеса-Браво, Мартиновської та Ярославського виконані в одному стилі. Таке почуття, що над ними працював один дизайнер.